Roseni Maja - Ahtri 4 - RE Kinnisvara

Property Intro

Roseni Maja – Ahtri 4

Ahtri 4, Tallinn, Eesti

Roseni Maja – Ahtri 4

Ahtri 4, Tallinn, Eesti

Uued büroopinnad Rotermanni kvartalis!

Property info

Property main info

Vaata vabade büroode pakkumisi siin

2023. aasta lõpus valmis Rotermanni kvartalis uus ärihoone Roseni Maja

Roseni Maja paikneb prestiižikas asukohas Rotermanni kvartali serval, kus kohtuvad ajalooline ja tänapäevane arhitektuur, mis üheskoos loovad Tallinna ühe erilisema linnaruumi. Roseni Maja on loodud arhitektuuribüroode EVATA ning Siim & Põllumaa poolt ning sisearhitektuuri autor on ARS Projekt.

Rotermanni kvartal on Tallinna esimene jalakäijatele mõeldud autovaba ja tihe kaasaegne linnakeskkond. Rotermanni kvartal koosneb neljateistkümnest omanäolistest hoonest, kus omavahel on põimitud 19. sajandi lõpust ja 20. sajandi alguse tööstuspärand ning tänapäevane kvaliteetarhitektuur. Kvartalis on end sisse seadnud hulgaliselt ettevõtete kontoreid, toitlustus- ja meelelahutusasutusi ning lisaks kohalikele armastavad seda kvartalit ka turistid.

Kvartal on tuntud oma mitmekesise gastronoomilise valiku poolest. Siin asuvad näiteks restoranid R14 ja Pull. Elava kaubanduspiirkonnana saab siit soetada nii rahvusvaheliselt tuntud brändide tooteid kui ka Eesti disainerite ainulaadseid kollektsioone. Lisaks tegutseb Rotermannis mitmeid väiksemaid ärisid ja teenusepakkujaid – kõik, mida igapäevaeluks on vaja. Kvartali serval asub suur kinokompleks ning kvartali sees paikneb mitmeid väiksemaid galeriisid. Rotermannis paiknevad ka korterid, võimaldades luksuslikku elustiili ja töötamist samas piirkonnas.

Miks kolida oma ettevõte Roseni Majja?

  • Ideaalne suurtele ettevõtetele, kes soovivad koondada kogu oma meeskonna ühele korrusele – ühe korruse üüritav pind on 1740 m2
  • Säilib ka paindlikkus, sest korruse saab vajadusel jagada mitmeks väiksemaks bürooks
  • Parkimisel on klientide mugavus esikohal – hoone ees on eraldatud 10 parkimiskohta külastajatel
  • Hoone all asub 89 kohaga parkla ning kõrvalhoone all asub samuti suur parkla, mis võimaldab autoga kaugemalt liigeldes selle mugavalt parkida
  • Paiknemine erilises linnakeskkonnas ning suurepärased vaated
  • Täiesti uus ja tipptasemel arhitektuuriga töökeskkond

Kui soovid lähemalt tutvuda Roseni Maja pakkumistega või saada rohkem infot, oled oodatud võtma meiega ühendust.