Rocca Towers - Päevalille 4, 6, 8 - RE Kinnisvara

Property Intro

Rocca Towers – Päevalille 4, 6, 8

Päevalille tänav 4, Tallinn, Eesti

Rocca Towers – Päevalille 4, 6, 8

Päevalille tänav 4, Tallinn, Eesti

Müüa või üürile anda äripinnad.

Property info

Property main info

Vaata Rocca Towers äriruumide üüripakkumisi siin

Vaata Rocca Towers äriruumide müügipakkumisi siin

Rocca Towers on uus mitmekülgne elu- ja ärikvartal Haaberstis, mille hoonetes on alumistel korrustel müüa või üürile anda äripinnad.

Rocca Towers I on 2021. aastal aadressil Päevalille 4 valminud 15-korruseline elu ja ärihoone, mille 1.-3. korrusel paiknevad äripinnad ning 4.-15. korrusel korterid.

Rocca Towers II 2022. aastal aadressil Päevalille 6 valminud 18-korruseline elu ja ärihoone, mille 1.-4. korrusel paiknevad äripinnad ning 5.-18. korrusel korterid.

Kvartal asub soodsalt mere, järve ja loomaia vahel. Seega on siin küll kõik käe ulatuses, säilitades sellegipoolest avaruse, õhu ja rohelise personaalse ruumi. Siit saab uue Haabersti viadukti kaudu kiirelt südalinna. Kvartalisse pääseb muuhulgas ka erinevate ühistranspordi liinidega. Üle tee asuvad suured toidupoed ja jalutuskäigu kaugusel Rocca al Mare kaubanduskeskus.

Esimese korruse möbleeritud fuajeedes saab mugavalt end kaaslasega vestluseks sisse seada. Neljanda korruse väliterrassil jätkuvad arutelud pinksi mängides või puhates silmi loomaia rohelust vaadeldes. Kõrged aknad võimaldavad loomulikul päevavalgusel tubadesse paista, kolmekordne klaas tagab rahu keset lärmakat liiklust. Kõigil hoonetel C-energiaklass ning soojustagastusega korteripõhine ventilatsioon. Parkida saab kolmekorruselises parkimismajas, mis on ühendatud hoonega.

Miks valida oma ettevõtte uueks asukohaks Rocca Towers?

  • Keskne asukoht mere, Rocca al Mare ja loomaaia lähedal
  • Mugav ligipääs nii Kesklinna kui Ülemiste suunal
  • Kvaliteetsed ja tänapäevased töötingimused uues hoones
  • Võimalus elada ja töötada samas hoones
  • Integreeritud parkimislahendus võimaldab parklast otse hoonesse pääsu

Kui soovite pakutavaid ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.