Kawe Plaza - Pärnu mnt 15 - RE Kinnisvara

Property Intro

Kawe Plaza – Pärnu mnt 15

Pärnu maantee 15, Tallinn, Estonia

Kawe Plaza – Pärnu mnt 15

Pärnu maantee 15, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Pärnu mnt 15 pakkumisi siit.

Kawe Plaza on 8-korruseline esinduslik büroohoone, mis paikneb Tallinna südames Vabaduse väljaku ääres. See unikaalse arhitektuuriga hoone on üks Tallinna esimesi täisklaasfassaadiga büroohooneid, moodustades märgatava osa linna siluetist.

Hoone läbis 2022. aasta sügisel täieulatusliku renoveerimise, mille käigus vahetati välja nii esi- kui ka tagafassaad ning kõik tehnosüsteemid, eesmärgiga parandada hoone energiatõhusust. Uus klaasfassaad Pärnu mnt pool on kolm korda parema U-arvuga kui vana, tagades parema soojusisolatsiooni ja seeläbi ka madalamad küttekulud. Tähelepanuväärne on, et hoone automaatikat juhib tehisintellekt, muutes hoone veelgi funktsionaalsemaks ja energiatõhusamaks.

Kawe Plaza asukoht Vabaduse väljaku ääres tagab suure külastatavuse ning suurepärase nähtavuse. Hoone vahetus läheduses asuvad mitmed edukad kaubandus- ja teenindusettevõtted, Tallinna Inglise Kolledž ning Vabaduse väljak.

Hoone pakub üürnikele mugavat ligipääsu, olles varustatud parkimiskorrusega maja all ja pakkudes parkimisvõimalusi ka kõrvalkinnistul asuvas parklas. Lisaks on läheduses mitu ühistranspordipeatust, tagades sujuva ligipääsu kõigile töötajatele ja külastajatele.

Miks valida äripind Kawe Plazas?

  • Esinduslikkus ja nähtavus tiheda käidavusega südalinna tänavate ääres
  • Täielikult renoveeritud ja uusimate lahendustega varustatud hoone
  • Mugav ligipääs nii auto kui ühistranspordiga
  • Erineva suuruse ja planeeringuga büroopinnad, kust iga ettevõte leiab sobiva
  • Energiatõhus büroohoone tagab madalad kõrvalkulud ja mugava töökeskkonna

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!