Madara 25A - RE Kinnisvara

Property Intro

Madara 25A

Madara 25a, Tallinn, Estonia

Madara 25A

Madara 25a, Tallinn, Estonia

Too oma kontor Kristiinesse!

Property info

Property main info

Vaata kõiki Madara 25A pakkumisi siin

Kesklinna piiril, Kristiines paiknev kinnistu, kuhu on võimalik rajada ettevõtte peakontor.

Madara 25A asub Kristiine linnaosas, vaid kiviviske kaugusel Tallinna südalinnast, pakkudes suurepäraseid võimalusi ettevõtetele, kes soovivad rajada oma peakontori just siia rahulikku ja arenevasse piirkonda. See 6-korruseline büroohoone on efektiivne ja funktsionaalne, vastates tänapäeva ettevõtete vajadustele.

Madara 25A ärihoones on kokku umbes 3400 m² üüritavat pinda. 1. korrusel on kaks äripinda suurustega ca 179 m² ja 236 m², mida on võimalik jagada vastavalt üürniku vajadustele. 2.–5. korrusel asuvad büroopinnad suurusega ca 661 m² igal korrusel, mida on võimalik vastavalt vajadusele jagada ka väiksemateks üksusteks. 6. korrusel paikneb veel 289 m² büroopinda, mille juurde kuulub ka lõunapoolne katuseterrass suurusega 368,5 m², pakkudes ainulaadset võimalust nautida tööpausi värskes õhus, samal ajal nautides kauneid vaateid ümbruskonnale. 

Hoonel on B-energiamärgis, mis tähendab, et see on energiatõhus ja keskkonnasõbralik. Hoonealuses garaažis on 40 parkimiskohta ning hoonet ümbritseval kinnistul veel 28 kohta, tagades seeläbi küllaldase parkimisvõimaluse nii töötajatele kui ka külastajatele. 

Madara 25A büroohoone pakub suurepärast võimalust ettevõtetel rajada oma peakontor Kristiinesse, vaiksele kõrvaltänavale. Hoone pakub mitmekülgseid büroopindasid, suurepärast parkimisvõimalust ja on energiatõhus, tehes sellest ideaalse valiku kaasaegsele ja teadlikule ettevõttele.

Kui soovite rohkem infot, siis palun võtke ühendust.