Avala - Veskiposti 2 - RE Kinnisvara

Property Intro

Avala – Veskiposti 2

Veskiposti 2, Kesklinna linnaosa, Kesklinna, Harju maakond, Eesti

Avala – Veskiposti 2

Veskiposti 2, Kesklinna linnaosa, Kesklinna, Harju maakond, Eesti

Üürile anda büroopinnad!

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Avala kvartali äripindade pakkumisi siin

Avala on uus kaasaegne ärikvartal Tallinnas, mis asub Järvevana tee ja Filtri tee vahelisel alal.

202o. aastal valmis Avala kvartalis Veskiposti 2 kinnistul uus büroohoone Electra ning Veskiposti 1 kinnistul Läti ehituskaupluste keti DEPO kauplus.

2022. aastal valmis Veskiposti 2 kinnistul uus büroohoone Polaris.

Kava kohaselt ehitatakse tulevikus Veskiposti 8 kinnistule uus büroohoone Sirius.

Electra ja Polaris on modernse arhitektuuriga A-energiaklassi büroohooned. 12-korruseliste hoonete bürookorruste üüritav pind on ca 1000m² ja seda saab jagada kuni neljaks bürooks – hoonetes  saab üürile võtta büroo suuruses 250-10 000m².  Hooned paiknevad kõrgemal alal ja on ümbritsetud madala hoonestusega piirkondadega, mille tõttu avanevad büroodest suurepärased vaated juba madalaimast korrusest alates.

Avala kvartal on keskkonnasõbralik. Valgustust, kütet ja ventilatsiooni juhib automaatika sõltuvalt tarbimisvajadusest. Hoonete kütmine ja jahutamine toimub osaliselt maakütte ja soojuspumpadega. Kvartalisse rajatakse Tallinna suurim päikesepark ja hoonete katused kaetakse materjaliga, mis on õhku puhastava reaktsiooniga. Electra ja Polarise büroohoonetele on omistatud LEED GOLD sertifikaat ehk keskkonnasõbraliku maja märgis.

Üürnikele lisavad mugavust Cleveroni pakiautomaat ja nutipostkastid. Hoonetes on majasisene rattahoidla koos duširuumiga ja Bikeep rattaparkla külalistele.

Büroohoonetes paiknevad 130 kohaga lõunarestoran ja 24/7 avatud jõusaal. Hoonete vahele jääb moodsalt haljastatud õueala, mis pakub puhkevõimalusi.

Koos büroohoonetega valmiv parkimismaja võimaldab pakkuda rohkelt parkimiskohti igale üürnikule. Hoonete juures on kuni 200 elektriauto laadimise valmidus.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.