Avala - Veskiposti 2 - RE Kinnisvara

Property Intro

Avala – Veskiposti 2

Veskiposti 2, Kesklinna linnaosa, Kesklinna, Harju maakond, Eesti

Avala – Veskiposti 2

Veskiposti 2, Kesklinna linnaosa, Kesklinna, Harju maakond, Eesti

Prindi välja

Property info

Property main info

2021. aastal valmis Avala kvartalis uus büroohoone Electra, millele lisandub 2022. aastal uus büroohoone Polaris.

Avala on uus kaasaegne ärikvartal Tallinnas, mis asub Järvevana tee ja Filtri tee vahelisel alal. Veskiposti 2 kinnistule rajatakse büroohooned Electra ja Polaris ning parkimismaja. Veskiposti 1 kinnistul valmis 2020. aasta suvel Läti ehituskaupluste keti DEPO kauplus. Kaugemas tulevikus ehitatakse Veskiposti 8 kinnistule uus büroohoone Sirius.

Electra ja Polaris on modernse arhitektuuriga A-energiaklassi büroohooned. 12-korruseliste hoonete bürookorruste üüritav pind on ca 1000m² ja seda saab jagada kuni neljaks bürooks – hoonetes  saab üürile võtta büroo suuruses 250-10 000m².  Hooned paiknevad kõrgemal alal ja on ümbritsetud madala hoonestusega piirkondadega, mille tõttu avanevad büroodest suurepärased vaated juba madalaimast korrusest alates.

Avala kvartal on keskkonnasõbralik. Valgustust, kütet ja ventilatsiooni juhib automaatika sõltuvalt tarbimisvajadusest. Hoonete kütmine ja jahutamine toimub osaliselt maakütte ja soojuspumpadega. Kvartalisse rajatakse Tallinna suurim päikesepark ja hoonete katused kaetakse materjaliga, mis on õhku puhastava reaktsiooniga. Hoonetele omistatakse LEED GOLD sertifikaat ehk keskkonnasõbraliku maja märgis.

Üürnikele lisavad mugavust Cleveroni pakiautomaat ja nutipostkastid. Hoonetes on majasisene rattahoidla koos duširuumiga ja Bikeep rattaparkla külalistele.

Büroohoonetes paiknevad 130 kohaga lõunarestoran ja 24/7 avatud jõusaal. Hoonete vahele jääb moodsalt haljastatud õueala, mis pakub puhkevõimalusi.

Koos büroohoonetega valmiv parkimismaja võimaldab pakkuda rohkelt parkimiskohti igale üürnikule. Hoonete juures on kuni 200 elektriauto laadimise valmidus.

Prognoositavad kõrvalkulud on aasta keskmisena ca 2 €/m².

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.