Rotermanni kvartal - RE Kinnisvara

Property Intro

Rotermanni kvartal

Rotermanni kvartal, Tallinn, Estonia

Rotermanni kvartal

Rotermanni kvartal, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Rotermanni kvartali pakkumisi siit.

Rotermanni kvartal on Tallinna südames – vanalinna, sadama ning Viru väljaku vahel – asuv atraktiivne piirkond, kus omavahel on maitsekalt ühendatud 19. sajandist pärinevad vanad tööstushooned ja tänapäeva arhitektuuri parimad lahendused.

Kvartalist on viimase 15 aasta jooksul kujunenud Tallinna üks terviklikumaid ja ainulaadsemaid arhitektuurilisi lahendusi – aktiivse elurütmiga linnaruum – kus endised tööstushooned on leidnud uue funktsiooni ja juurde on ehitatud uusi hooneid. Ajalooliselt asus Rotermanni kvartal Tallinna olulisemate teede ristumispunktis. Ka täna piirneb Rotermanni kvartal Tallinna tähtsaimate äritänavatega.

Kompleksis on võimalik üürida nii kaubandus- kui ka büroopindasid. Kvartalis asub hulgaliselt kaupluseid, kohvikuid, restorane, kultuuri- ja vaba aja veetmise kohti. Kvartalisse on hea tulla ühistranspordi või autoga. Sobiva parkimisvõimaluse leiab keskuse maa-aluses parklas või Kesklinna arvukates parklates ja parkimismajades.

Rotermanni kvartalis toimub aastaringselt arvukalt üritusi ning seeläbi on sellest piirkonnast saanud linlaste seas populaarne külastuskoht.

Pakkuda büroo-, kaubandus- ja teeninduspindasid suurusega 52-450 m².

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!