Järve Tornid - Järve 2 - RE Kinnisvara

Property Intro

Järve Tornid – Järve 2

Järve 2, Tallinn, Estonia

Järve Tornid – Järve 2

Järve 2, Tallinn, Estonia

Print

Property info

Property main info

Vaata Järve Tornide pakkumisi siin

Järve tornide äripindade kompleksi kuulub mõlema torni esimesed kaks korrust ja neid ühendav kahekorruseline äri- ja bürooplokk. Esimene korrus on mõeldud eeskätt kaubandus- ja teeninduspinnaks ning teine korrus läbivalt bürooks. Kokku on hoones ca 3500 m² üüritavat äripinda, millest ca 1700 m² äri- ja kaubanduspind ning ca 1800 m² büroopind. 

Äripindade parkimine on korraldatud hoone väliparklates.

Järve Tornid asuvad kiiresti arenevas piirkonnas, Järvevana Kvartali vastas. Teisel pool Pärnu maanteed paikneb büroohoone Delta Plaza, Järve metsapark ja Ülemiste järv.  Järve Tornidest kesklinna poole jääval alal arendab Pro Kapital Grupp Kristiine linnaosa suurimat äri- ja elurajooni Kristiine Cityt. Asukoht suurte magistraalide Pärnu mnt, Järvevana tee ja A.H.Tammsaare tee ristumiskohas tagab kiire ühenduse iga linnaosaga.  Ligikaudu 10 minutilise autosõidu kaugusel on Ülemiste- ning T1 kaubanduskeskus, Mustamäe ja Kristiine keskus, Nõmme turg, kesklinn jms. Sealhulgas on ka väga hea ühistranspordiühendus igal suunal ning vahetus läheduses asuv Järve rongipeatus hõlbustab kasutama ummikutevabat ja loodussõbralikku transpordilahendust. 

Esialgse planeeringu kohaselt valmib Järve Tornide kompleks üldehituslikult üheaegselt. Kõigepealt, aastal 2020 saab valmis TORN2 ja tornide vaheline kahekorruseline büroo-, kaubandus-teeninduspindade osa ning seejärel TORN1.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!