Navigatori ärimaja - Laeva 2 - RE Kinnisvara

Property Intro

Navigatori ärimaja – Laeva 2

Laeva 2, Tallinn, Estonia

Navigatori ärimaja – Laeva 2

Laeva 2, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Laeva 2 pakkumisi siit.

2014. aastal valmis Tallinna südalinnas uus ärihoone Navigator. Navigator paikneb Rotermanni kvartali ja sadama vahelisel alal.

Navigatori naabruses on valminud veel uus büroohoone Explorer, äri- ja eluhoone Poordi Maja, kaubanduspindadega Promenaadi majade elamukompleks, äri- ja eluhoone R18 Rotermanni kvartali servas. Lähiaastatel valmib mastaapne Porto Franco kaubandus- ja bürookompleks Admiraliteedi basseini ääres.

Seoses rea uute äri- ja eluhoonete valmimisega on piirkond muutumas uueks keskseks ärikvartaliks.

Navigatori arhitektuur peegeldab väärikust, tegu on vormilt kauni ja väljapaistva majaga, ilu esiletoomiseks on kasutatud rohkelt peegel- ja klaaspindu ning maitsekaid viimistlusmaterjale.

Hoonele on esimesena Balti riikides omistatud LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) Gold sertifikaat – energiasäästliku ja keskkonnasõbraliku ehitise tunnistus. Kasutatud lahendused tagavad head töötingimused ja madalad kõrvalkulud.

Hoone esimesel korrusel pakutavate ruumide kõrval asub üürnike poolt tasuta kasutatav konverentsikeskus suurusega ca 140m2, mis mahutab ca 65 inimest.

Hoone Ahtri tänava poolsele fassaadile on võimalik paigaldada üürniku nimi või logo.

Hoone aluses keldris on soe (talvel +5 kraadi) parkla 65 sõidukile. Hoone juures on Navigatori fuajees registreeritud sõidukile 1 tund tasuta parkimist. Üürnikel on võimalik üürida parkimiskohti läheduses asuvates parklates.

Hoones keldrikorrusel on jalgrattaparkla ning riietus- ja pesuruumid jalgrattaga, joostes või rulluisutades tööle saabujate jaoks.

Pakutavate ruumide aknad avanevad ühelt poolt Ahtri tänava suunas pakkudes kauneid vaateid Rotermanni kvartalile ja südalinna siluettile, teiselt poolt sadama ja Admiraliteedi basseini suunas, lähitulevikus valmiva sadama-ala äri- ja elukvartali sisemusse.

Esimesel korrusel paikneb toitlustuspind.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!