Reti laod - Reti tee 6 - RE Kinnisvara

Property Intro

Reti laod – Reti tee 6

Reti tee 6, Peetri, Harju maakond, Eesti

Reti laod – Reti tee 6

Reti tee 6, Peetri, Harju maakond, Eesti

Uus moodne madalenergiahoone!

Print

Property info

Property main info

Vaata Reti laod – Reti tee 6 äriruumide üüripakkumisi siin

Reti laod – Reti tee 6 on Tartu maantee vahetusse lähedusse 2022. aasta juuniks rajatav moodne madalenergiahoone, milles ühendatakse omavahel mitmefunktsionaalsed laopinnad ning väikesed bürood.

Eesti ühe suurima liiklustihedusega Tallinn-Tartu maantee äärde planeeritav hoone on ideaalne logistika- või muuks äritegevuseks. Asukoht saab olema ainult 4 kilomeetrit Tallinna piirist, otse ärilinnaku keskel. Tallinna ringtee vahetu lähedus võimaldab ühendust teiste suuremate maanteedega.

Hoone sobib ettevõttele, kes hindavad häid transpordiühendusi, väga head asukohta, madalaid ekspluatatsioonikulusid ning häid parkimisvõimalusi territooriumil. Hoone krundile saab olema ligipääs Reti – ja Reti põik teedelt.

Reti tee 6 on kahekordse mahuga hoone, mille 1. korrusele on planeeritud erineva suurusega lao- või tootmispinnad, autopesula ja 2. korrusele büroo- või teeninduspinnad. Igasse ruumi on eraldi käiguuksega sissepääs ja tõstuks. Kokku saab hoones olema 20 erinevat äripinda.

Kuna Reti tee 6 hoone ehitatakse energiatõhusana, tagab see aastaringselt madalad kõrvakulud. Hoone saab olema laialt kasutatav – põranda kandevõime 5 tonni ja lagede puhaskõrgus fermini 6,1 meetrit. Hoone pindadel on sundventilatsioon, ventilatsiooniseadmed asuvad igal rendipinnal eraldi. Hoone peakaitse 3 x 100 A.

Aknad on avatavad. Hoonel on tõstukuksed, mis on varustatud mootoriga. Tõstukuste ava suurused on pindadel kahes erinevas suuruses: mõõduga 4,0 x 4,50 m või 4,0 x 3,2 m (laius x kõrgus).

Hoone ääres on asfaltkattega sõidutee ja platside ala ning kinnistu servades on ümber hoone 48 parkimiskohta ja murukattega haljasalad. Hoonele projekteeritakse kaugjuhitav läbipääsusüsteem.

Üürihinnad alates 6,5€/m2. Bokside suurused 84 m2 – 295 m2 ja neid on võimalik omavahel liita.

Üürihinnale lisanduvad kommunaalmaksed ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!