Liivametsa 5 - RE Kinnisvara

Property Intro

Liivametsa 5

Liivametsa tee 5, Tallinn, Estonia

Liivametsa 5

Liivametsa tee 5, Tallinn, Estonia

Stock-office tüüpi multifunktsionaalne hoone

Property info

Property main info

Vaata Liivametsa 5 pakkumisi siin

Liivametsa 5 on 2024. aastal valmiv stock-office tüüpi multifunktsionaalne hoone, kus on ühendatud nii ladu- tootmispind kui ka esinduspind ja büroo.

Liivametsa 3000 m2 suurune lao- ja tootmishoone koosneb viiest ca 420 m2 suuruse üldpinnaga boksist, mida on võimalik omavahel ühendada.
Hoone bürookorpuses on saadaval ka erineva suurusega kaubandus- ja büroopinnad.

TEHNILINE INFO:

Igal boksil on laopinnale ligipääsuks kaks kõrvuti asuvat laadimisust mõõtmetega 3,2m x 3,5m (laius x kõrgus). Laadimine on maaga tasapinnas.
Laoruumi mõõdud: 11m x 23m
Põranda kandevõime: 5T/m2
Hoones on gaasil põhinev keskküttesüsteem, sundventilatsioon ning bürooruumides ka jahutus.
Parkimine töötajatele ja klientidele on tasuta hoone territooriumil.

ASUKOHT:

RRK Liiva Keskuse moodustavad Järve Keskuse lähedal Viljandi mnt ja Männiku tee vahelisel alal paiknevad lao- ja tööstushooned ning tegemist on Tallinna Kesklinnale lähima suurema lao- ja tööstuskompleksiga.
Tagatud on logistiliselt head ühendused – keskus asub 7 km kaugusel Tallinna Ringteest, Pärnu ja Viljandi maantee vahetus läheduses.
Liiva Keskusest 200-300 meetri kaugusel on Männiku tee ühistranspordi peatused, 300-400 m kaugusel Vabaduse pst ühistranspordi peatused ja ligi 150 m kaugusel on Liiva rongipeatus.
Lisaks lao- ja tööstuspindade üürimisele on võimalik kasutada ka tava- ja tollilaoteenuseid, osutades paindlikku hoiustamisteenust neile klientidele, kes ei saa või ei soovi oma kaupu ise käsitleda või kelle hooajaliselt suurenenud kaubakogused vajavad täiendavat laoruumi. Territooriumil on oma raudteeharu ja toitlustusasutus.

Liivametsa 5  äripindade pakkumised on vahendustasuta.

Huvi korral võta minuga ühendust ning tutvustan sulle pakkumist lähemalt!