Läike põik 3 - RE Kinnisvara

Property Intro

Läike põik 3

Läike tee põik 3, Peetri, Harju maakond, Eesti

Läike põik 3

Läike tee põik 3, Peetri, Harju maakond, Eesti

Suurepärase nähtavusega ärihoone!

Print

Property info

Property main info

Vaata Läike põik 3 pakkumisi siit

Vahetult Tartu maantee ääres valmiv suurepärase nähtavusega ärihoone, kus on endas ühendatud nii ladu, kontor kui näidistesaal!

Mõigu Tehnoparki valmiv Läike põik 3 ärihoone koosneb kahest kõrvuti asetsevast äripinnast, mis on kokku 1630,5 m². Võimalik on üürida nii terve hoone kui ka üks kahest äripinnast (803,9 m2 või 826,6 m2). Üüripinnad sobivad nii kaubandus-, teenindus- kui ka tootmisettevõtetele.
Hoone esimesel korrusel on teenindusala (145 m²) ja ladu (1215 m²) ning teisel korrusel büroo (143,4 m²). Teisel korrusel on olemas WC ja kööginurga valmidus ning esimesel korrusel olmeruumid, WC ja dušš. Kokkuleppel on võimalik üüripinda muuta isikupärasemaks vastavalt üürniku vajadustele.

Laadimine on maaga tasapinnas oleva käiguuksega tõstukse kaudu. Tõstukse mõõdud on 4,5 x 3,2 meetrit. Tootmis- või laoruumi kõrgus on 7 meetrit.

Hoone ehitamisel järgitakse kõiki kaasaegseid nõudeid ning valmivad äripinnad saavad olema tänapäevaste sisekliima ja muude tehniliste lahendustega. Hoonesse paigaldatakse gaasiküte ning õhksoojuspump, mis tagavad madalad ülalpidamiskulud.

Hoone asub kohe Tartu maantee ääres esimeses liinis ning kuna maja fassaadile saab paigaldada välireklaami, siis tagab see väga hea silmapaistvuse. Hoonele on hea ligipääs kaubaautodega ning kiire ja mugav ühendus kesklinnaga. Maja ees asub töötajatele, klientidele kui ka külalistele tasuta parkla. Ligipääs ruumidesse on tagatud 24/7 ning territooriumil on elektrooniline videovalve.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!