Fosforiidi 16 - RE Kinnisvara

Property Intro

Fosforiidi 16

Fosforiidi 16, Maardu, Harju maakond, Eesti

Fosforiidi 16

Fosforiidi 16, Maardu, Harju maakond, Eesti

Multifunktsionaalne laopind Maardus

Property info

Property main info

Vaata Fosforiidi 16 pakkumisi siit

Maardus aadressil Fosforiidi 16 on üürile anda äripinnad, mis sobivad hästi autode müügi ja hooldusega tegelevatele ettevõttele.

HOONEST
Hoone 1. korrusel paikneb müügisaal, kontoriruumid, erineva suurusega töökojad ja laoruumid ning wc-d ja abiruumid. Lisaks on võimalik hoone 2. korrusel üürida erineva suurusega kontoriruume, kergtootmise- või lao- ja olmeruume. Hoonel on ka keldrikorrus, kus on samuti võimalik üürida täiendavalt erinevaid pindu. Ruumides on pikalt tegutsenud Veho AS Maardu esindus.

LIGIPÄÄS JA PARKIMINE
Lisaks on võimalik üürida hoone kõrval aia ning väravaga piiratud asfalteeritud platsi suurusega ca 3000 m² ning aiaga piiramata väliala ca 3000 m². Suurematele veomasinatele on tagatud mugav ligipääs. Töökoja- või laoruumidesse on ligipääs hoone tagumisest küljest. Ruumide kõrgus on ca 4 meetrit. Ruumidesse on ööpäevaringne ligipääs.

ASUKOHT
Maardu asub Tallinna südalinnast vaid 17 km kaugusel Peterburi mnt ääres. Maardule on hea ligipääs põhimaanteedelt. Fosforiidi 16 omab head ühistranspordi ühendust Tallinnaga – ca 400 meetri kaugusel asuvat bussipeatust teenindab 4 bussiliini, mis tagavad ühenduse Tallinna kesklinnaga ja läbivad ka Lasnamäe linnaosa.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.