Pirita tee 102 - RE Kinnisvara

Property Intro

Pirita tee 102

Pirita tee 102, Tallinn, Eesti

Pirita tee 102

Pirita tee 102, Tallinn, Eesti

Büroopinnad alates 144 m2.

Property info

Property main info

Vaata Pirita tee 102 pakkumisi siit

Pirita tee 102 ärihoone on 2012. aastal valminud elegantne ja minimalistliku klaasfassaadiga ehitis, mis pakub laia valikut büroopindu ettevõtetele, kes otsivad esinduslikku asukohta Tallinnas. 

Ringikujulise hoone perimeetril asetsevad maast-laeni aknad tagavad suurepärased vaated ümbruskonnale, luues avarust ja valgusküllasust igas bürooruumis. Hoone pakub mitmesuguse suurusega büroopindu, alates privaatsetest kabinetidest kuni avatud tööaladeni, võimaldades ettevõtetel leida just enda vajadustele vastav lahendus. Lisaks on hoones erineva suurusega koosolekuruumid, olmeblokk, serveri-, lao- ja arhiiviruumid, pakkudes kõiki mugavusi nõudlikule üürnikule. Planeeringud on tänu kergvaheseintele paindlikud, võimaldades ruumijaotust vajadusel muuta.

Hoones on gaasiküte, sundventilatsioon ja ruumi kaupa reguleeritav automaatne kliimasüsteem, tagades mugava töökeskkonna aastaringselt. Maja taga asetsev eraldatud parkimisala pakub võimalust üürida parkimiskohti, lisades veelgi mugavust igapäevasele tööle.

Ärihoone büroopinnad on maitsekalt viimistletud, kasutades kvaliteetseid materjale, mis peegeldavad hoone modernset ja elegantset iseloomu. Ruumide disainis on kasutatud palju puitu ja klaasi, sisseehitatud mööblit ja stiilseid disainvalgusteid, luues töötamiseks inspireeriva ja mugava keskkonna. Põrandakatte valikul on kasutatud nii parketti kui ka vaipkatet, pakkudes mitmekülgsust ja soojust.

Olete oodatud hoonega tutvuma ja küsima lisainformatsiooni.