Property main info
Vaata Pähklimäe tee 7//11 pakkumisi siit.
Park Rae on Tallinna külje alla Rae valda 30 hektari suurusele alale kerkiv kaasaegne logistika- ja kergetööstuspark, mis on loodud tuleviku vajadusi silmas pidades.
Asukohaga Tallinna ringtee ja Tartu maantee nurgal, on see silmapaistev asukoht logistika-, jaotus- ja kergetööstusettevõtetele. Arendusala on ligi 30 hektarit, millele arendatakse 130 000 m² üüritavat pinda. Arendust alustatakse Pähklimäe tee 7//11 kinnistust ning järgnevad Pähklimäe tee 14, 16, 18 ja 20. Pargis kohtuvad läbimõeldud disain, funktsionaalsus ja kõrged jätkusuutlikkuse eesmärgid, et luua elav ja inspireeriv töökogukond. Rae Park ei ole lihtsalt hoonete kogum, vaid terviklik keskkond, mis on suunatud nii üürnike äritegevuse sujuvuse tagamisele kui ka nende töötajate heaolule.
Äriparki kerkivad A-energiaklassi hooned ning pargi arendamisel on põhirõhk rohe- ja taastuvenergial, energiatõhususel ning töötajate rahulolu maksimeerimisel. Kõikide hoonete projekteerimisel on eesmärgiks seatud LEED Platinum sertifikaat. Peamisteks energiallikateks on näiteks suured päikesepargid koos akusalvestusega, maasoojus ja biomass. Hoonetel on hoolikalt valitud sandwich-paneelidest fassaadid , soojust peegeldav hele katusematerjal ja kolmekordse klaasiga aknad kontoritel.
-Valikus on lao- ja tootmispindasid suuruses 3000 – 32 000 m².
-Ladude kõrgus on keskmiselt 10,5-12 m.
-Põrandad kaetakse tolmuvaba teraskiudbetooniga, mille kandevõime on vähemalt 60 kN/m² so 6t/m².
-Täisautomaatsed hüdraulilised laadimissillad, mille kandevõime on kuni 60 kN.
-Hoone ümbruses jagub manööverdamisruumi 18-25,25 m pikkustele veokitele.
-Hoonesse tuleb sprinklersüsteem.
-Küttelahendusena kasutatakse keskkütet (Põrguvälja Soojus).
-Tootmistegevuseks saab vajadusel ka tsentraalset gaasi pakkuda.
-Pargis on oma keskpinge alajaam. Hoone kohta pakkuda ca 1500A vooluvõimsust, aga suurema vooluvajaduse korral saab pakkuda kliendile suuremat võimsust.
-Elektriautode laadimisvõimalus on parkimisalal olemas sõiduautodele ning olemas on valmidus ka veokite laadimiseks.
Töötajate heaolule suunatud kontorid, kus on puhkealad, vaiksed ruumid, kaasaegsed riietusruumid, kõrged laed (kuni 3m), konditsioneer ja rohkelt loomulikku valgust. Pakutavad lahendused, alates välijõusaalidest, puhke- ja toitlustusaladest kuni nutikate tehnoloogiate ja tipptasemel laopindadeni, aitavad ettevõtetel meelitada ligi parimaid talente ning kasvada kooskõlas keskkonnaga.
Park on hästi ühendatud peamiste maanteedega, kergliiklusteedega ja ühistranspordiga, tagades mugava ligipääsu nii Rae valla, Jüri kui ka Tallinna töötajatele. Pargis on bussipetus. Tehnopargist Tallinna kesklinna on vaid 7 km, Tallinna Lennujaama 10 km.
Võtke julgelt ühendust ja küsige lisainformatsiooni!