Telliskivi kvartal - Telliskivi 60 - RE Kinnisvara

Property Intro

Telliskivi kvartal – Telliskivi 60

Telliskivi 60, Tallinn, Estonia

Telliskivi kvartal – Telliskivi 60

Telliskivi 60, Tallinn, Estonia

Print

Property info

Property main info

Vaata Telliskivi 60 kuulutusi siit.

Telliskivi loomelinnakus asuvas Telliskivi 60 ärihoones on pakkuda vabu üüripindasid.

Telliskivi 60 aadressil asuv ON-hoone on Telliskivi kvartali lipulaev ja ettevõtluskeskus. Ülejäänud kvartal on jagatud osadeks, millest suuremad on M-hoone, K-hoone, G-hoone ja I-hoone. Nendel pindadel pakutakse nii büroo-, kaubandus-, teenindus- kui ka tootmispindu.

Telliskivi Loomelinnak on ainulaadne ja eripärane koht, kus toimub suurejoonelise linnaruumi taashõivamine — vanale tööstusalale antakse uus elu ning juba olemaolevale arhitektuurile leitakse alternatiivne ja uudne otstarve. Loomelinnaku 25 000 m² suurusel alal paikneb 10 hoonet. Praegu tegutseb seal üle 200 äri, vabaühenduse ning ettevõtte. Seniste tegutsemisaastatega on Telliskivist kiiresti saanud linnarahvale tuttav vaba aja veetmise koht, mida külastavad igapäevaselt nii kohalikud kui ka kaugemalt tulijad.

Lühiajaliseks kasutamiseks on pakkuda suuri saale, koosolekuruume, konverentsisaale, koolitusruume ning kontoreid. Poetänavale võib ajutise kaupluse üles seada kasvõi üheksainsaks päevaks. Samuti on võimalik õuealale mahutada suuremahulisi sündmusi: Tallinna Tänavatoidufestivali jõudis näiteks 2016. aastal külastama lausa 18 000 inimest.

Parkimine on korraldatud Telliskivi Loomelinnakus kvartali sees. Sõidukitega saab territooriumile Telliskivi tänavalt, Kalamaja poolsest küljest. Parkimine territooriumil on tasuline ning seda korraldab EuroPark.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!