Hoiu 14 – RE Kinnisvara

Property Intro

Hoiu 14

Hoiu 14, Laagri, Harju maakond, Eesti

Hoiu 14

Lao- või tootmispinnad Laagris – www.laagrilaod.ee

491.40 €

4.20 €/m2

Print Send to friend

Property info

Total area 117.00
City/parish Saue vald
Place Laagri
District Tallinna lähiümbrus
House no. 14
Floor 2
Type Ladu, Tootmine, Teenindus, Ladu/Tootmine
Price 491.40

Üürile anda teise korruse lao- ja/või tootmispind suurusega 117 m². Pind asub Tallinna ringtee ääres Laagri alevikus Saue vallas Harjumaal aadressil Hoiu tänav 14.

Lao/tootmisruumi kõrgus on ca 3,6 m. Ruumi laius on ca 9,5 m ja pikkus ca 12,5 m. Vooluvõimsust on pakkuda kuni 32 A. Vajadusel saab seda ka suurendada. Kuigi on tegu 2. korrusel asuva pinnaga, on põranda kandevõime 1 t/m². Kauba korruste vahel liigutamiseks on paigaldatud kaubalift. Ruumi plaan on leitav piltide galeriist ja sellel on antud ruum tähistatud punase värvusega. Lisaks on võimalik juurde üürida kuni 80 m² bürood.

Ruumides on gaasiküte. Hoone fassaadile saab paigaldada välireklaami. Ruumidesse on ööpäevaringne ligipääs. Töötajatele ja klientidele on maja juures tasuta parkimine.

Hoone asub logistiliselt väga heas asukohas – Tallinn-Pärnu mnt on vaid 4 km kaugusel, Tallinna südalinn 15 km kaugusel.

Üüri hinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on Teile vahendustasuta. Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse. Olete oodatud ruumidega tutvuma.

Samas hoonekompleksis on pakkuda erineva suurusega pindasid vahemikus 166 m² kuni 1400 m², ruumi kõrgused jäävad vahemikku 3 kuni 6 m. Osad ruumid on olnud kasutusel toiduainete töötlemiseks. Küsige lisa ja tutvuge teiste pakkumistega www.laagrilaod.ee

Kui Teil on huvi Laagri piirkonnas ärikinnisvara üürimise vastu, siis andke oma soovist teada ja leiame just Teile sobiva lahenduse.

Heating system Gaasiküte
Building material Kivimaja
Parkimine tasuta parkimine, maja ees