Kopli 3 – RE Kinnisvara

Property Intro

Kopli 3

Kopli 3, Tallinn, Estonia

Kopli 3

Hea nähtavusega äripind Telliskivi kvartali naabruses

1 935 €

18 €/m2

Print Send to friend

Property info

Total area 107.50
Place Tallinn
District Põhja-Tallinn
House no. 3
Floor 1
Type Büroo, Kaubandus, Teenindus, Toitlustus
Price 1935.00

Üürile anda Kopli tänava ääres asuv hea nähtavuse ja ligipääsuga äripind. Äripind oli viimati kasutuses restoranipinnana, kuid samas sobib see suurepäraselt bürooks/showroomiks või siis ürituste/koolituste korraldamiseks. Pinnale sobiks ka ettevõte, kes tegeleb sisustusvaldkonnaga ja oleks seega sünergiliselt seotud hoones tegutseva Vivarec ettevõttega.

Pinna suurus on 107,5 m2, mis hetkel koosneb 56,2 m2 kliendialast ja 36,7 m2 köögialast. Köögialal on olemas võimalused ventilatsiooniks. Vivareci näidistesaali on võimalik kasutada töövälisel ajal eriürituste korraldamisel või ka vajadusel nädalavahetusel.

Pinnale on võimalik siseneda Kopli tänava poolt läbi fuajee, kuid on ka võimalus siseneda eraldi sissepääsu kaudu väliterrassilt. Kui pind võtta kasutusele kontoripinnana, siis on köögiosa asemel võimalik teha kontoriruum. Ka on köögisosas olemas eraldi tualettruum, mis võimaldaks pinna täielikut eraldada Vivareci näidistesaalist ja kontoriosast. Maja taga asub suur piiratud hoov, mida on võimalik kasutada terrassina näiteks toitlustuse eesmärgil.

Vahetult hoone ees paikneb trammipeatus. Parkimine maja kõrval asuvas avalikus parklas. Pinnaga koos saab 2 parkimiskohta tasuta.

Hoone kõrval asub Balti Jaama turg ja Tellisikivi Loomelinnak.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ning korraldan objekti külastuse.

Building material Kivimaja