Sepise 7 – RE Kinnisvara

Property Intro

Sepise 7

Sepise 7, Tallinn, Eesti

Sepise 7

Funktsionaalsete lahendustega tulevikubüroo

29 668.80 €

14 €/m2

Print

Property info

Total area 2119.20
County Harjumaa
Place Tallinn
District Lasnamäe
House no. 7
Floor 3
Type Büroo, Teenindus
Year of construction 2022
Price 29668.80

Küsi täpsemat informatsiooni ja pakkumist enda tulevikubüroole Alma Tominga maja kolmanda korruse vabal äripinnal.

2022. aasta lõpus valmib Ülemiste City`s uus A-klassi ärihoone, mille fookuses on tervislik, emotsioone tekitav ja loovust soodustav töökeskkond.

Ülemiste City`s on tavaks nimetada ärihooned silmapaistavate eesti teadlaste järgi. Alma Tomingas oli farmatseut ja Eesti esimene naisprofessor, kes pani siinmail aluse ravimtaimede viljelemisele. Üle 20 000 ruutmeetri suuruse ärimaja idee autor ja peaprojekteerija on Arhitektuuribüroo PLUSS, ehitajad NOBE ja Nordecon konsortsium.

Asukoht saab olema tähelepanuväärne – kavandatava Tallinna lennujaama terminalihoone kõrval – mistõttu saab Alma Tominga majast lennujaama ja Ülemiste City ühinemispunkt. Ülemiste City on innovaatiline ja kiirelt kasvav linnak, mis pakub parimat töö-, elu- ja arengukeskkonda enam kui 12 000 talendile ja pooletuhandele ettevõttele. Büroopindade vahetus läheduses asuvad koolid, tervisekeskus, poed, söögikohad ja spordiklubid.

Hoonet projekteerides on tähelepanu pööratud töötajate loovust tõstavatele ruumilahendustele: suur rõdudega siseaatrium, neljameetrine kosk või näiteks interaktiivne mets. Korruste planeerimisel on lähtutud funktsionaalsusest, mis võimaldab pindasid vastavalt rentniku soovile hõlpsalt ümber kohandada. Kõrgus, avarus ning valgus- ja õhuküllasus loovad ideaalsed tingimused inimeste tervisele ning loovusele. Funktsionaalsust lisavad ühistöö ja sotsialiseerumise alad, mis võimaldavad muuhulgas pidada välkkoosolekuid ning arutelusid.

Rajataval büroohoonel saab olema 11 maapealset ja üks maa-alune korrus, kus asub parkla.

Hoonele on omistatud energia- ja keskkonnasäästlikkuse LEED® kuldsertifikaat. Siia paigaldatakse päikesepaneelid ning linnaku esimene kaugkütte- ja jahutuse süsteem.

Kõrvalkulud: 1,9-2,1€/m2

Kui soovite rohkem infot, siis palun võtke ühendust.

Tutvu lähemalt Alma Tominga maja – Sepise 7 lisainformatsiooniga siin: re.ee/projektid/aripinnad/alma-tominga-maja-sepise-7/

Ventilatsioon Kliimaseade, Sundventilatsioon
Energiaklass B
Heating system Kombineeritud küte, Kaug-Keskküte
Parkimine maja all