Viljandi maantee 41 - RE Kinnisvara

Property Intro

Viljandi maantee 41

Viljandi Maantee 41, Tallinn, Estonia

Viljandi maantee 41

Viljandi Maantee 41, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Viljandi mnt 41 pakkumisi siin

2020. aasta kevadel avas uksed Viljandi maantee 41 asuv stock-office tüüpi ärihoone, kus paikneb multifunktsionaalne kombinatsioon lao-, tootmis- ja büroopindadest.

Esimesel korrusel asuvad avarad lao- ja tootmispinnad koos kõigi vajalike olmeruumidega on loodud toetama teie äri igapäevaseid tegevusi. Teisele korrusele on paigutatud ergonoomilise kujundusega kaasaegsed büroopinnad, mis on varustatud uusimate tehniliste lahenduste ning süsteemidega, et tagada teie meeskonna sujuv ja tõhus töö.

Hoone fassaadil on reklaamivõimalus, mis loob suurepärase eksponeerimise võimaluse rohke liiklusega Viljandi maanteel möödujatele.

Kinnistul on 51 tasuta parkimiskohta, tagades nii töötajatele kui ka külastajatele mugavuse ja juurdepääsu igal ajal. Asukoht on aktiivne ja elav – paiknedes suure liiklusega Viljandi maantee ääres, on see osa dünaamilisest ärikvartalist, kus tegutseb palju erinevaid ettevõtteid. Läheduses asuvad Raudalu Coopi ja Magaziini kauplused, tõestavad samuti, et tegemist on kohaga, kus äri õitseb ja kliendid on alati lähedal.

Kui otsite oma ettevõttele kohta, mis oleks mitte ainult logistiliselt ideaalne, vaid ka modernne ja töötajasõbralik, siis Viljandi maantee 41 on see, mida vajate. Siin kohtub funktsionaalsus ja stiil, luues optimaalse keskkonna, kus teie äri saab kasvada ja areneda.

Huvi korral võtke ühendust ja leiame Teile sobiva lahenduse.