Silikaat Tehnopark - Silikaltsiidi 10 - RE Kinnisvara

Property Intro

Silikaat Tehnopark – Silikaltsiidi 10

Silikaltsiidi 10, Tallinn, Eesti

Silikaat Tehnopark – Silikaltsiidi 10

Silikaltsiidi 10, Tallinn, Eesti

Üürida Stock-office tüüpi äripinnad!

Property info

Property main info

Vaata Silikaltsiidi 10 – Silikaat Tehnopark äriruumide üüripakkumisi siin

Silikaat Tehnopark koondab kogu äri ühte kohta, pakkudes täislahendusi ettevõtetele, kes on laienemas ja kes hindavad erilahendusi ning avarat ligipääsu erinevas suuruses transpordivahenditele.

Silikaat Tehnopark Männikul vastab ka kõige nõudlikumale maitsele ja töötab sinu äriedu jaoks igal ajal.

Kaasaegne 28 hektaril asetsev Silikaat Tehnopark rajatakse ajaloolisse arenevasse tööstushoonete piirkonda Nõmme linnaosas Männikul. Detailplaneeringu järgselt saab kokku 22-le krundile rajada kuni neljakorruselisi stock-office tüüpi hooneid ja traditsioonilisi äri-, lao- ja tootmishooneid. Paindlik planeering annab võimaluse liita erinevaid krunte, andes võimaluse tulevikus laieneda. Olemas on kõik vajalikud tehnovõrgud: vesi, kanalisatsioon, elekter, gaas, küte ja side. Vee puurkaevude ja piirkondliku alajaama lähedus annab võimaluse tugevvoolu ja vee tarbimiseks. Kulusid aitab tootmisprotsessis kokku hoida tehnoloogilise vee kasutamine lähedalasuvast pumbajärvest.

HOONED

Tehnoparki rajatakase nii stock-office üüripindasid kui eraldiseisvaid suuremaid lao- ja tootmishooneid. Võimalik on kaasa rääkida hoonete projekteerimisel, kuna hoonete ehitus pole veel alanud. Nii vastavad tulevased pinnad täielikult kliendi vajadustele. Silikaltsiidi 10 hoone eeldatav valmimisaeg on 2024 IV kvartal.

STOCK-OFFICE TÜÜPI ÄRIPINNAD

Esindus, ladu ja kontor – kõik multifunktsionaalselt ühes kohas

Planeeritavad üüripindade suurused:

* 500 m2

* 600 m2

* 750 m2

* 1100 m2

* 1500 m2

* 2200 m2

LAO-JA TOOTMISHOONED

Rajame hoonete pindalad vastavalt kliendi vajadustele ja tehnoloogilisele plaanile. Kogu territooriumi pindala 28 hektarit, mis võimaldab rajada nii väiksemaid 1000-2000 m2 pindalaga hooneid kui ka suuremahulisi tootmisi.

ÜÜRIHINNAD

Täpsem üürihinna pakkumine sünnib lähtuvalt lähteülesandest ja täpsematest vajadustest. Küsige täpsemat pakkumist.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!