Kangru tee 17 - RE Kinnisvara

Property Intro

Kangru tee 17

Kangru tee 17, Vaela, Harju maakond, Eesti

Kangru tee 17

Kangru tee 17, Vaela, Harju maakond, Eesti

Üürile anda äripinnad!

Property info

Property main info

Vaata Kangru tee pakkumisi siit

Hoone valmis 2021. juunis ning tegemist on multifunktsionaalse ärihoonega, ühendades endas kaubandus-, teenindus-, büroo- ning laopindasid.

Hoone kaks suuremat üürniku on AGM sisustus ja Enima, kes hõlmavad 70% hoone kogumahust ning lisaks on hoones kolm 350 m² suurust kõrvuti asetsevat boksi, mida on võimal üürida eraldi või kombineerituna kogupindalaga kuni 1 050 m².

Äripinnad asuvad hoone I ja II korrusel ja koosnevad kaubandus-, lao- ja büroopinnast. Pinnal on modernsed tehnosüsteemid, nutilahendused ning liimpuidust karkass. Äripinna lao lagede kõrgus on 5,8 meetrit ning on varustatud gaasikütte ja sundventilatsiooniga. Büroopindadel on põrandaküte ja konditsioneer.

Kauba väljastamiseks ja vastuvõtmiseks on üürnikutel hoone tagaküljel tänavatasapinnas asuvad laadimisuksed suuruses 3,5×3,5 meetrit. Maja fassaadile saab paigaldada valgusreklaame.

Vaela arenduse hoone pakub silmatorkavat arhitektuuri, nutilahendusi ning madalaid kõrvalkulusid. Hoonel on B-energiaklass.

Piirkond on ennast hästi tõestanud potentsiaalse ärikeskusena, mis areneb kiiresti. Seni on edukalt aastaid tegutsenud Hansaplant ning lähedal asuvad ka IKEA kaubamaja ning Kurna Park kaubanduskeskus. Piirkonda iseloomustab suurepärane ligipääs ning ümbruskonna suur elanike arv.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!

Ladu A: Ladu- 203,3 m² Esindussaal- 61,6 m² Büroo- 85,9 m²

Ladu B: Ladu- 203,3 m² Esindussaal- 61 m² Büroo- 58,2 m²

Ladu C: Ladu- 203,4 m² Esindussaal- 61,7 m² Büroo- 86 m²