Allika Tööstuspark - Angerja tee 57 - RE Kinnisvara

Property Intro

Allika Tööstuspark – Angerja tee 57

Angerja tee 57, Hüüru, Harju maakond, Eesti

Allika Tööstuspark – Angerja tee 57

Angerja tee 57, Hüüru, Harju maakond, Eesti

Üürida B-energiaklassi lao- ja tootmispinnad!

Property info

Property main info

Vaata Allika Tööstuspark – Angerja tee 57 äriruumide pakkumisi siit

Üürile anda 2022. aasta suvel valminud kõikide mugavustega B-energiaklassi lao- ja/või tootmispinnad suurusega 136 m² – 1970 m².

Pinnad asuvad Harkus, Allika Tööstuspargis, aadressil Angerja tee 57. Allika Tööstuspark asub vahetult Tallinna külje all Hüüru külas, Saue vallas. Hoone asub Tallinna südalinnast vaid 12 km kaugusel Paldiski mnt ääres, mis tõstab veelgi kogu tööstuspargi väärtuslikkust. Allika Tööstuspark on uus tööstuspiirkond, mis sobib hästi logistika, tootmise ja hulgikaubandusega tegelevatele ettevõtetele.

Vajadusel on võimalik pinna planeeringut muuta ning bokse omavahel liita. Hoone eskiisi ja korruste plaanid leiate lehe alumisest galeriist. Igasse boksi on planeeritud lao- ja tootmispind, väike bürooruum ning kööginurk/abiruumid/WC.

Laadimine toimub maaga tasapinnas olevate käigustega tõstuste kaudu. Tõstuste mõõdud on vastavalt pinnale: 5,5 m (laius) x 5 m (kõrgus), 4 m (laius) x 4 m (kõrgus) või 3 m (laius) x 4 m (kõrgus. Tootmis- või laoruumi kõrgus fermini ehk puhaskõrgus on 6,8 m. Põranda kandevõime 5 t/m². Vooluvõimsust on kuni 350 A terve hoone peale.

Hoone rajati energiatõhusana, mis tagab madalad kõrvalkulud. Tootmis- või laoruumi on planeeritud gaasiküte, kontori- ja olmeruumidesse soojustagastusega kliimaseade. Hoone katusel on päikesepaneelid, mis tagavad soodsama elektrihinna.

Töötajatele ja klientidele on maja juures parkimine tasuta. Lisaks on tagatud ka mugav ligipääs suurematele veomasinatele.

Ruumidesse on ööpäevaringne ligipääs ja muuhulgas saab hoone fassaadile paigaldada välireklaami.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.