| Total area | 133.80 |
|---|---|
| City/parish | Tallinn |
| District | Lasnamäe |
| House no. | 4 |
| Floor | 2 |
| Type | Büroo, Teenindus |
| Land/Plot | ärimaa |
| Year of construction | 2019 |
| Area | 6472 |
| Cadastre no. | 78401:101:4455 |
| Price | 1164.00 |
Üürile anda kaasaegsed äripinnad Osmussaare tee 4 hoones!
Teisel korrusel asub heas korras äripind, mis sobib nii bürooks kui ka teeninduseks. Tegemist on suure avatud ruumiga, millest üks osa on vaheseintega eraldatud väiksemaks ruumiks. Olemas on eraldi tualettruum. Ruumilahendust saab kokkuleppel muuta vastavalt üürniku soovidele ja vajadustele. Ruumidesse on eraldi sissepääs trepikojast. Võimalus on samal korrusel laieneda kõrvalpinnale ning saada juurde täiendavad 170 m².
Suured aknapinnad teevad ruumid avaraks ja valgusküllaseks. Nähtavuse suurendamiseks on võimalik hoone fassaadile paigaldada välireklaam.
Hoones on kaasaegsed tehnilised lahendused, mis tagavad mõnusa töökeskkonna ja mõistlikud kõrvalkulud aastaringselt. Hoones on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ja kaugküte. Ruumides on radiaatorid ja põrandaküte, töökodades on kalorifeerid.
Parkimine on maja ees tasuta ning üürnikule on tagatud kindel arv parkimiskohti.
Osmussaare tee 4 asub Tallinnas Lasnamäe linnaosas, kiiresti arenevas Tondiraba äripiirkonnas, pakkudes kaasaegset keskkonda büroo- ja teenindusettevõtetele. Asukoht on logistiliselt suurepärane, jäädes suurte magistraalide nagu Peterburi tee ja Laagna tee vahetus-lähedusse, mis tagab kiire ühenduse kesklinna ja teiste linnaosadega. Asukoha eeliseks on toimiv äripiirkond, hästi välja arenenud taristu ning hea ligipääsetavus nii auto kui ka ühistranspordiga.
Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Pakkumine on Teile vahendustasuta.
Huvi korral annan lisainformatsiooni ja korraldan objekti külastuse.
Kõik pakkumised ei ole avalikud! Meil on infot kõikide hoones asuvate äripindade kohta. Võta ühendust ja leiame Teile sobiva lahenduse!
| Roof material | plekk |
|---|