Osmussaare tänav 8, Tallinn, Estonia
Total area | 47.45 |
---|---|
City/parish | Harju maakond |
Place | Tallinn |
District | Lasnamäe |
House no. | 8 |
Floor | 4 |
Type | Büroo, Teenindus |
Year of construction | 2008 |
Cadastre no. | 78403:316:0073 |
Price | 379.60 |
Üürile anda 47,45 m² suurune veeühendusega büroopind Osmussaare 8 ärimajas. Tegemist on praktilise lahendusega, mis sobib ideaalselt väiksemale ettevõttele või alustavale firmale. Ruumid asuvad hoone neljandal korrusel ja on koheselt sissekolimiseks valmis.
Ärihoone pakub kõiki tänapäevaseid mugavusi, mis tagavad sujuva töökorralduse:
Tipptasemel tehnoloogia: Hoones on lift, keskküte, tsentraalne jahutus- ja ventilatsioonisüsteem ning kaasaegsed side- ja kommunikatsioonisüsteemid.
Parkimine ja ligipääs: Maja ees on tasuta parkimine nii töötajatele kui ka külalistele.
Nähtavus: Ettevõtte brändi nähtavuse suurendamiseks on võimalik paigaldada reklaam hoone fassaadile.
Ligipääs: Büroole on tagatud ööpäevaringne ligipääs.
Büroopind asub Lasnamäe strateegilises asukohas, Peterburi tee ääres, mis tagab suurepärase nähtavuse ja mugava ligipääsu nii auto kui ka ühistranspordiga.
Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks. Vahendustasu ei lisandu.
Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.
Antud hoones on pakkuda ka teisi erineva suurusega büroopindasid. Kõigi pakkumistega saate tutvuda veebilehel re.ee/projektid/aripinnad/buroopinnad-arihooned/osmussaare-8/
Olete oodatud ruumidega tutvuma.
Ventilatsioon | Konditsioneer, Sundventilatsioon |
---|---|
Heating system | Keskküte |
Building material | betoonmaja |
Parkimine | tasuta parkimine, maja ees |