Valge Ärimaja - Valge 13 - RE Kinnisvara

Property Intro

Valge Ärimaja — Valge 13

Valge Ärimaja — Valge 13

Property info

Property main info

Vaata Valge Ärimaja pakkumisi siit.

Valge Ärimaja on üks Tallinna Kesklinna kõige eksklusiivsemaid ja esinduslikumaid hooneid, mis asub otse Kadrioru pargi vahetus läheduses. 

Iga kontoripind Valge Ärimajas on varustatud oma tualettruumi ja köögiga, pakkudes mugavust ja privaatsust. Elektrisüsteemid on kohandatud igale kontorile eraldi ning kogu hoone on kaetud tulekahju- ja valvesignalisatsiooniga. Lisaks on olemas sidesüsteemid ja arvutivõrk, mis on kohandatavad vastavalt üürnike vajadustele.

Hoone on varustatud kaasaegsete kommunikatsiooni- ja ventilatsioonilahendustega. Sundventilatsiooni võimalus ja gaasiküttel töötav lokaalne katlamaja tagavad stabiilse ja mugava sisekliima. Lifti olemasolu hõlbustab ligipääsu kõikidele korrustele ja hoonel on ripplae kõrgusel bürooruumide üldvalgustus.

2007. aastal uksed avanud eriline ärihoone pakub üürnikele kaasaegseid tingimusi ja looduskaunist ümbrust. Valge 13 on loodusega ümbritsetud, olles Hundikuristiku serval ning sellegipoolest paiknedes lennujaamast, sadamast, bussijaamast ja raudteejaamast on vaid mõne minuti kaugusel. Lisaks sellele on Valge Ärimaja lähedal nii Kunstimuuseum kui ka Lauluväljak, pakkudes kultuuri- ja vabaaja veetmise võimalusi otse töökoha lähedal.

Valge Ärimaja ümbrust kaunistab kõrghaljastusega park, pakkudes üürnikele ideaalset keskkonda vastuvõttude ja pidude korraldamiseks, grillimiseks või lihtsalt mõtete kogumiseks looduslikus keskkonnas, kus kuulda veevulinat ja linnulaulu.

Pindade paiknemine hoones:

Soklikorrus – 48 m2, 145 m2

I korrus – 112 m2, 243 m2, 147 m2, 80 m2

II korrus – 86 m2, 61 m2, 436 m2, 75 m2, 23 m2, 28 m2

III korrus – 53 m2, 57 m2, 216 m2, 228 m2

PH korrus – 300 m2, 65 m2

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!