K3 LoftOffice - Kadaka tee 133 - RE Kinnisvara

Property Intro

K3 LoftOffice — Kadaka tee 133

Kadaka tee 133, Tallinn, Estonia

K3 LoftOffice — Kadaka tee 133

Kadaka tee 133, Tallinn, Estonia

Распечатать

Property info

Property main info

Vaata Kadaka tee 133 pakkumisi siin 

Tegemist on 2020. aastal valminud ärihoonega, mille üheks eripäraks on kontori- ning kaubanduseruumide funktsionaalsust toetavate 6- 530 m2 suuruste laopindade olemasolu.

Hoone esimesele korrusel jäävad kaubandus-. ja toitlustuspinnad ning hoone teisel korrusel paiknevad kontoriruumid ning väikelaod.

Kõigil esimese korruse ruumidel on olemas vitriinaknad, mis on üldjuhul Kadaka teelt hästi nähtavad, ja kauba veoks saavada kõik hoone üürnikud kasutada maja taga asuvat tõstust ning kaubalifti.

Majas on kasutusel kaugkütte baasil radiaatorid, soojustagastusega ventilatsioon ja jahutus. Samuti on mõeldud kaasaegsete tehniliste lahenduste peale, mis võimaldavad nutirakenduse abil juhtida valgust, kütet, läbipääsusüsteeme ja ventilatsiooni.

Kaubanduspindade ühikute suurused jäävad vahemikku 79- 246 m2. Samuti saab ühikuid omavahel kokku liita ning seeläbi on võimalik tekitada veelgi suurem pind.

Teisel korrusel paiknevate ruumide suurused algavad ca 37 m2. Teisele korrusele jäävad ka laoruumid ning nende suurused algavad alates 6 m2.

Üürihinnale lisanduvad soodsad kõrvalkulud ja käibemaks.

Parkimine on piirkonnas ja kinnistul tasuta.

Tekkis huvi? Võtke minuga julgelt ühendust.