K3 LoftOffice - Kadaka tee 133 - RE Kinnisvara

Property Intro

K3 LoftOffice — Kadaka tee 133

Kadaka tee 133, Tallinn, Estonia

K3 LoftOffice — Kadaka tee 133

Kadaka tee 133, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Kadaka tee 133 pakkumisi siin

2020. aastal valminud K3 Loft Office ühendab funktsionaalsuse ja strateegilise asukoha. Asudes Tallinna ühe kõige suurema liiklusega tänava, Kadaka tee ääres, on see hoone Mustamäe äritegevuse südames.

Hoone esimesel korrusel asub mitmekülgseid kaubandus- ja toitlustuspindasid, mille suurused varieeruvad 79 — 246 m² vahel. Kõik ruumid on varustatud suurte vitriinakendega, mis on Kadaka teelt hästi nähtavad, luues ideaalsed tingimused kaupluse pidamiseks või teenuse osutamiseks. Lisaks on klientidele ja töötajatele tagatud mugav parkimisvõimalus otse maja ees.

Teisele korrusele on planeeritud mitmekülgse suuruse ja funktsionaalsusega büroopinnad ning väikelaod, suurusega alates vastavalt 37 m² ja 6 m². Lisaks leiab siit kaasaegsed workshop/ateljeepinnad, kus on võimalik tegeleda ka mürarikkamate tegevustega. Kõikidele üürnikele on kättesaadavad ka hoone taga asuv tõstuk ja kaubalift, mis teeb kauba transpordi mugavaks ja efektiivseks.

K3 Loft Office on varustatud kaasaegsete tehniliste lahendustega, mis võimaldavad juhtida valgustust, kütet, läbipääsusüsteeme ja ventilatsiooni nutirakenduse abil. Lisaks on majas kasutusel kaugkütte baasil radiaatorid, soojustagastusega ventilatsioon ja jahutus, tagades optimaalse sisekliima. Hoonel on B-energiamärgis, mis kinnitab selle energiasäästlikkust ja keskkonnasõbralikkust.

Lisaväärtused:

  • 24/7 sissepääs hoonesse
  • Võimalus paigaldada fassaadile valgustatud logo
  • Side-, turva- ja läbipääsusüsteemid
  • Tasuta parkimine hoone territooriumil
  • Toitlustusasutus majas olemas

K3 Loft Office on ideaalne koht teie ettevõtte jaoks, kui otsite mitmekülgset, kaasaegset ja hästi ligipääsetavat äripinda Tallinnas. Ühendades endas kaubandus-, büroo- ja laopinnad, pakub see hoone kõike, mida vajate oma äri edukaks juhtimiseks.

Üürihinnale lisanduvad soodsad kõrvalkulud ja käibemaks.

Tekkis huvi? Võtke minuga julgelt ühendust.