Öpiku maja - Valukoja 8 - RE Kinnisvara

Property Intro

Öpiku maja — Valukoja 8

Valukoja 8, Tallinn, Eesti

Öpiku maja — Valukoja 8

Valukoja 8, Tallinn, Eesti

Property info

Property main info

Vaata Öpiku maja — Valukoja 8 pakkumisi siit

Eesti astronoomiakoolkonna ühe rajaja Ernst Öpiku järgi nime saanud 13-korruseline esinduslik büroohoone vaadetega lennujaamale, Ülemiste järvele ja Tallinna vanalinnale on disainitud arvestama kõiki kaasaegse ettevõtte vajadusi – stiilne ja esinduslik ning samaaegselt igakülgselt läbimõeldud ja efektiivne.

Innovaatilist ettevõtlust toetavasse Ülemiste City linnakusse hästisulanduv ärihoone valmis aastal 2016.

  • Aadress: Valukoja 8
  • Büroopinda: 14 755 m2
  • Korruselisus: 13 korrust
  • Arhitektuurilahendus: Architect 11
  • Arendaja: Mainor Ülemiste AS
  • Valmimisaeg: 2016 sügis

Sisekujunduses on rentnikel võimalik valida nelja standardlahenduse vahel ning leida endale sobiva suurusega büroo, sest 1365-ruutmeetriseid tüüp-korruseid saab kasutada nii ühe suure büroona kui jagatuna kuni üheksaks eraldiseisvaks kontoriks.  Hoone esimesel korrusel on avar fuajee hubaseks kohtumispaigaks ja kohvik mugavaks lõunaks, millele pakuvad vaheldust mitmed eriilmelised toidukohad mujal Ülemiste Citys. Kaasaegsetele invanõuetele vastavas hoones on 6 lifti, mis võimaldab kiiret liikumist nii töötajale kui külastajatele. 0-korrusele on planeeritud töötajate jalgrattaparkla ja mõnusalt parkimiskohti autodele, samuti on parkimisvõimalused maja lähedal erinevates parklates. Sissepääs hoonesse on tagatud 24/7.

Öpiku maja projekt vastab LEED Gold sertifikaadi nõuetele, mis tagab hoone energiatõhususe ja keskkonnasõbra-likkuse. Hoone on projekteeritud vastavaks B-enegiaklassi nõuetele, mis hoiab kütte- ja jahutuskulud väga madalal.

Huvi korral võtke kindlasti ühendust ning tutvustame Teile projekti lähemalt!