Shnelli Ärimaja - Toompuiestee 35 - RE Kinnisvara

Property Intro

Shnelli Ärimaja — Toompuiestee 35

Toompuiestee 35, Tallinn, Estonia

Shnelli Ärimaja — Toompuiestee 35

Toompuiestee 35, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Toompuiestee 35 pakkumisi siit.

Shnelli Ärimaja paikneb erakordses asukohas, otse Shnelli pargi, Toompea lossi ja ajaloolise vanalinna naabruses. See A-klassi büroohoone ühendab endas stiili, funktsionaalsuse ja mugavuse, luues ideaalse töökeskkonna edukatele ettevõtetele.

Shnelli Ärimaja asukoht on suurepärane – olles ümbritsetud Tallinna ajaloolistest ja kultuurilistest pärlitest, tagab see lisaks väga hea ligipääsu ühistranspordile, autole ja rongile. See tähendab, et nii töötajad kui ka kliendid jõuavad hoonesse lihtsalt ja mugavalt, olenemata sellest, kust nad tulevad.

Hoones on olemas kõik vajalikud mugavused ja teenused, et kindlustada mugav töökeskkond. Liftid tagavad kiire ligipääsu erinevatele korrustele, lähedal asuvad toitlustuskohad pakuvad maitsvaid ja tervislikke toiduvalikuid ning administraator on alati valmis aitama ja suunama. Shnelli Ärimaja pakub oma üürnikele võimalust üürida ka parkimiskohti tõkkepuuga suletaval territooriumil hoone kõrval. Lisaks on külalistele parkimiskellaga parkimine tasuta.

Hoone sisekliima on loodud, et tagada parimad võimalikud töötingimused. Kõik vajalikud tehnosüsteemid – sundventilatsioon, jahutus ja küte – on paigaldatud ja hooldatud kõrgeimate standardite järgi. See tagab, et siseruumides on alati värske õhk, optimaalne temperatuur ja mugavus, mis kõik aitavad kaasa töötajate heaolule ja produktiivsusele.

  • Asukoht Tallinna südames logistiliselt suurepärases asukohas
  • Külalistele on parkimiskellaga parkimine tasuta.
  • Optimaalne sisekliima tagamaks produktiivset töökeskkonda
  • Inspireeriv keskkond Telliskivi loomelinnaku ja vanalinna vahel
  • Lähedal asub Toompark, mis pakub tööpäeva jooksul puhkehetki

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!