Maakri Kvartal - Maakri 19 - RE Kinnisvara

Property Intro

Maakri Kvartal — Maakri 19

Maakri 19/21, Tallinn, Estonia

Maakri Kvartal — Maakri 19

Maakri 19/21, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Maakri Kvartali pakkumisi siit.

Maakri Kvartal on valminud 2018. aastal ning pakub suurepärast ärikeskkonda Tallinna südames, ühendades endas ajaloolise arhitektuuri ja moodsa disaini. 

Maakri Kvartal pakub ligi 21 500 m² üüritavat äripinda, kus 85% on mõeldud büroopindadeks ning ülejäänu kauplusteks ja teeninduspindadeks. Erinevad suurused ja lahendused tagavad, et iga ettevõte leiab endale sobiva pinna.

Kvartalisse rajatud konverentsikeskus võimaldab korraldada koosolekuid ja üritusi oma töökoha lähedal, säästes nii aega kui ka ressursse. Lisaks tagab suurepärane ligipääs ühistranspordile kiire ja mugava ühenduse ülejäänud linnaga.

Hoonekompleks on ühendatud maa-aluse korruse kaudu Rävala pst aluse EuroParkiga, pakkudes parkimisvõimalusi nii töötajatele kui ka külastajatele. Kokku on saadaval 167 parkimiskohta, mis tagab fakti, et parkimine ei ole kunagi probleem.

Kvartalis asub mitu söögikohta, pakkudes töötajatele ja külastajatele arvukalt valikuid lõuna- või kohtumispaigaks. Jalutuskäigu kaugusel asub veelgi rohkem restorane ja kohvikuid koos muude igapäevaseks eluks vajalike teenustega.

Miks valida oma ettevõttele uus büroopind Maakri kvartalis?

  • Prestiižne asukoht ja nähtavus
  • Mitmekülgsed büroopinnad, mille hulgast leiab igaüks sobiva
  • Kaasaegsete ja ajalooliste hoonete sümbioos loob unikaalse töökeskkonna
  • Suurepärased ühistranspordi ühendused
  • Kõik igapäevaeluks vajalik on siinsamas olemas

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!