Lucky 4 Ärikvartal - Mustjõe 39A - RE Kinnisvara

Property Intro

Lucky 4 Ärikvartal — Mustjõe 39A

Mustjõe 39a, Tallinn, Eesti

Lucky 4 Ärikvartal — Mustjõe 39A

Mustjõe 39a, Tallinn, Eesti

Üürile anda äripinnad!

Property info

Property main info

Vaata Lucky 4 Ärikvartal — Mustjõe 39a äriruumide üüripakkumisi siin

Uued suured ja energiatõhusad Stock-Office tüüpi pinnad väikese — ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes otsivad äripinda müügisaali, teeninduse, kontori või ladustamise jaoks.

Mustjõe 39a ärihoone planeeritav neljakordne multifunktsionaalne ärihoone asub Lucky 4 ärikvartalis elava Laki tänava ääres. Hoones on suurepärane võimalus kujundada väga heas asukohas paiknev äripind täpselt enda ettevõtte näo ja vajaduste järgi.

Mustjõe 39a hoone ja Lucky 4 ärikvartal asuvad väljakujunenud sotsiaalse ja tehnilise taristuga piirkonnas Haabersti ja Kristiine linnaosade piiril. Selle tõttu ja tänu suurte magistraalide ning kesklinna lähedusele on Laki tänava ümbrus arenenud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele tõmbepunktiks. Atraktiivsust lisavad pidevalt lisanduvad uued ärihooned ja elamurajoonid.

Mustamäe tee lähedus võimaldab kiire ligipääsu kesklinnale, samas pääseb Tammsaare teed mööda sõites õdusat Järvevana teele, kust saab kesklinna vältides võtta suuna Ülemistele, Tartu maantee ja Peterburi tee poole. Lähedal asuvast Paldiski maanteelt pääseb sujuvalt Keila ning Paldiski poole. Viie minuti jalutuskäigu kaugusel Forelli bussipeatus.

Mustjõe 39a hoonesse tulevad kaasaegsed ja energiatõhusad lahendused:

— Moodsad ja kõrge resolutsiooniga turvakaamerad hoone perimeetril
— Programmeeritavad ligipääsusüsteemid
— Üüriboksi valvestamine
— Energiatõhusad LED valgustid
— Valgusreklaam maja fassaadil
— Boksipõhine kütte reguleerimine
— Soojustagastusega ventilatsioon kogu hoones
— Tasuta parkimine

Soovi korral paigaldatakse nutika äripinna lahendus, millega saab nutitelefonist jälgida kaameraid distantsilt ja juhtida rakendusest tõstust ning valvesüsteemi.

Üürihinnale lisandub käibemaks ja kõrvalkulud.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!