Pärnu maantee 132 – RE Kinnisvara

Property Intro

Pärnu maantee 132

Pärnu maantee 132, Kesklinn, Tallinn, Harju maakond, Estonia

Pärnu maantee 132

Industriaalse disainiga kaasaegne büroo ajaloolises tootmishoones

5 287.20 €

12 €/m2

Распечатать

Property info

Площадь 440.60
Уезд Harjumaa
Посёлок Tallinn
Район Kesklinn
Номер дома 132
Этаж 2
Тип Büroo, Ladu, Tootmine, Kaubandus, Teenindus
Степень готовности uus ehitis
Цена 5287.20

2021. aasta sügisel valmib Pärnu mnt 132 asuva ajaloolise tootmishoone renoveerimise tulemusel kaasaegne ärihoone, kus on üürile anda industriaalse disainiga büroo-, kaubandus ja teeninduspinnad.

Pakutav büroo asub hoone 1. korrusel ja moodustub 226,9 ning 211,2 suuruse büroo ning nende vahele jääva fuajee ja tuulekoja ühendamisel. Büroopindade plaanid on leitavad piltide galeriis. Ruumide ühendamise tulemusel tekib poolt hoone 1. korrust hõlmav äripind, millele on sissepääs otse tänavalt.

selle plaan on leitav piltide galeriis. Üürihinnas sisaldub avatud büroo koos nõupidamiste ruumide, WC-de ja abiruumidega, plaanil märgitud kabinetid ehitatakse lisatasu eest.

1900. aastal ehitatud paekivist hoones on alates Eesti Vabariigi algusaastatest tegutsenud nahavabrik Linda. Eesti NSV päevil asus hoones tekstiilivabrik Keila ja ajaloolisele hoonele tehti seda pikendav juurdeehitus. Alates 1991. aastast tegutseb ruumides trükikoda Aldus.

Algne paekivihoone ja selle hilisem tellistest juurdeehitus moodustavad 3-korruselise hoone, mille 1. ja 2. korrus on tootmishoonele omaselt kõrgete lagede ja suurte ruudustatud akendega. Hoone kolmandal korrusel asuvad ruumides on viilkatuse all katuse kallet järgivad laed ja eksponeeritakse katusetalasid.

Renoveerimise käigus säilitatakse ruumide tööstuslik disain, kuid hoone varustatakse kaasaegsete kütte-, jahutus- ja ventilatsioonilahendustega ning muude tehnosüsteemide ja kommunikatsioonidega.

Hoonet ümbritseval kinnistul on parkimiskohti ca 70 autole.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui soovite pakutavaid ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.

Vaata infot kõigi pakkumiste kohta Pärnu mnt 132 hoones siin: re.ee/projektid/aripinnad/buroopinnad-arihooned/parnu-mnt-132/

Система отопления Keskküte
Строительный материал Kivimaja
Parkimine hoovis, maja ees