Narva maantee 11 – RE Kinnisvara

Property Intro

Narva maantee 11

Narva maantee 11, Tallinn, Estonia

Narva maantee 11

Eraldi sissepääsuga südalinna kaubanduspind läbi kahe korruse

25 010 €

11.98 €/m2

Распечатать

Property info

Площадь 2088.00
Уезд Harjumaa
Посёлок Tallinn
Район Kesklinn
Номер дома 11
Этаж 1
Тип Büroo, Kaubandus, Teenindus
Степень готовности valmis
Год постройки 1997
Кадастровый номер 78401:114:0220
Цена 25010.00

Üürile anda suurepärase asukohaga kaubandus- või teeninduspind südalinnas Narva mnt 11 asuvas ärihoones. Endise pangahoonena tuntud büroomaja plussideks on keskne asukoht, suur korruse pindala ja kõrge tehnosüsteemide tase.

Hoone kahel esimesel korrusel ca 2088 m² ja kuuekorruselise hoone kogu üüritava pinna maht on ca 7700 m². 5. ja 6. korrusel paiknevad katuseterrassid. Korruse kõrgus on ca 3,8 meetrit.

Antud pakkumine hõlmab pinda läbi esimese kahe korruse, mis on omavahel ühenduses suursuguse aatriumiga. Korruste vahele on paigaldatud ka spetsiaalne invalift.

Korrused on erineva planeeringuga, on nii kabinettsüsteemis, avatud bürood kui ka pool avatud lahendusi. Kõikidel korrustel on nõupidamisteruumid, üks kuni kaks köögiala, tualetid, osadel korrustel ka dušširuumid. Ruumide joonis on leitav pakkumise galeriist. Koostöös omanikuga on võimalik ruumide planeeringut muuta ja ehitada büroo välja vastavalt uue üürniku siselahendusele.

Hoones on kõik kaasaegsed kommunikatsioonid: kliimasüsteem, sundventilatsioon, õhuniisutus, ATS, kiire internet, elektroonilised läbipääsusüsteemid, dubleeritud toide, 2 lokaalset gaasikatelt jms.

Hoones on kokku 4 lifti, neist kolm teenindavad külastajaid peasissepääsust.
Parkimisvõimalused on lähedal asuvates tasulistes parkimismajades ja avalikes parklates. Keskne asukoht ja hea ühistranspordiühendus aitavad korraldada igapäevast tööd autovabalt.

Üürihinnale lisanduvad käibemaks ja kõrvalkulud!
Pakutav üürihind ei sisalda lisainvesteeringuid, need lepitakse iga üürnikuga eraldi kokku.

Pakkumine on vahendustasuta!

Narva mnt 11 ärihoones on pakkuda ka teisi äripindu, nendega tutvumiseks külastage: www.re.ee/projektid/aripinnad/buroopinnad-arihooned/narva-mnt-11/

Olete oodatud küsima lisainformatsiooni, jooniseid jms. Vastan meeleldi küsimustele ja korraldan objekti külastuse!

Ventilatsioon Kliimaseade, Sundventilatsioon
Система отопления Gaasiküte
Строительный материал betoonmaja
Parkimine tasuline parkimine