Valukoja 10 – RE Kinnisvara

Property Intro

Valukoja 10

Valukoja 10, Lasnamäe, Harju County, Estonia

Valukoja 10

Büroo uues hoones Ülemiste City`s

19 367.04 €

18.33 €/m2

Распечатать

Property info

Площадь 1056.70
Уезд Harjumaa
Посёлок Tallinn
Район Kesklinn
Номер дома 10
Этаж 4
Тип Büroo, Teenindus
Год постройки 2020
Цена 19367.04

2020. aasta juunis valmib Ülemiste City`s uus äri- ja eluhoone Lurichi maja.

Pakutava büroo puhul on tegemist 8-korruselise büroohoone 3. - 4. korruse üürile võtmisel tekkiva bürooga. Korruste üüritava pinna suuruseks on ca 528m² ja nende plaanid on leitavad piltide galeriis.

Lurichi maja kõrgematelt korrustelt avanevad vaated lennujaamale ja südalinnale ning merele. Hoones on kõigile üürnikele ühiseks kasutamiseks katuseterass.

Lurichi maja paikneb Lurichi kvartalis - ajaloolise Dvigateli tehasehoone paekivimüüride vahel ja telliskivihoonetes paiknevas hoonetekompleksis. Kvartalis paikneb spordiklubi MyFitness, restoran Juur, toidukohad Nuface ja Pomo. Lurichi kvartal külgneb Eestis suurima büroohoone Öpiku majaga, nende vahele jääb nägus haljastatud jalakäijate promenaad. Öpiku majas on lisaks büroopindadele kahes 13-korruselises tornis ka konverentsikeskus, e-Estonia showroom, välistöötajate Eestisse liikumist toetav Eesti Rahvusvaheline Maja ja Fredo lõunarestoran.

Lurichi maja koosneb kahest tornist. 13-korruselises eluhoones paikneb 84 korterit, mida pakutakse nii lühiajalisele kui pikaajalisele üürile eeskätt linnakus tegutsevate ettevõtete vajadustest lähtuvalt - töötajate või lähetusse saabunud partnerite majutamiseks.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Tutvuge Lurichi maja teiste pakkumistega siin:
www.re.ee/projektid/aripinnad/buroopinnad-arihooned/valukoja-10-lurichi-maja/

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.