Usaldusväärne üüriteenus Tallinnas - RE Kinnisvara AS

Üüriteenus

RE Kinnisvara ASi maaklerid on põhikohaga professionaalsed kinnisvaramaaklerid, kes on pühendunud erialase kompetentsuse arendamisele täiuslikkuseni. Maakler on ühteaegu nii majandusinimene kui psühholoog, kes peab kõikide tehinguosaliste ootused ja lootused ühendama. Professionaalne ning positiivne suhtlemisoskus on heade tehingute aluseks.
Elamispinna üürile andmineOotuste väljaselgitamine üürniku ja üüritingimuste osas, kogemuspõhiste ettepanekute tegemine, kvaliteetsete fotode tegemine, professionaalsete kuulutuste ja turundusmaterjalide koostamine, üürnike taustakontroll, korrektse üürilepingu koostamine
Üürniku abistamine kodu otsinguilOotuste väljaselgitamine, sobivate objektide pakkumine nii enda kui koostööpartnerite portfellidest, objektide külastuste korraldamine, abistamine üürilepingu sõlmimisel
LisateenusedSoovi korral pakume lisatasu eest üürnikult võtmete vastuvõtmist ning üürilepingu lõpetamist (kui omanikul ei ole võimalik ise lepingu lõpetamisele kohale tulla)

Site body section

Tutvu meie üüripakkumistega!

Üüripakkumised

Kõik pakkumised ei ole avalikult nähtaval. Kui te ei leia endale sobivat lahendust, võtke kindlasti ühendust meie üürimaakleritega ja leiame teile sobiva lahenduse.