Kalevi Panorama - RE Kinnisvara

Property Intro

Kalevi Panorama

Võistluse 6, Kesklinn, Kesklinna, Harju County, Estonia

Kalevi Panorama

Võistluse 6, Kesklinn, Kesklinna, Harju County, Estonia

Property info

Property main info

Asukoht on kindlasti üheks kinnisvara trumbiks. Kalevi Panorama puhul võib suurepärasest asukohast jäädagi rääkima. Aadress Võistluse 6, on vaikne tänav Tallinna kesklinnas, Kalevi staadioni kõrval. Lühikese jalutuskäigu kaugusel on restoranid-kohvikud, teatrid ja kunstisaalid, koolid ja lasteaiad, ostukeskused ja butiigid, koerapargid ja spordisaalid. Kõik nimetatud kohad asuvad mugavalt lähedal.14-korruselised kortermajad vastavad kaasaegse arhitektuuri  rangetele nõudmistele.

See on elu Tallinna kesklinnas, samas aga ka roheluses ja vaikuses. Ideaalne kombinatsioon. Kõlab ju hästi? Kalevi Panorama on erakordne kinnisvaraprojekt. Me ei ehita lihtsalt korterelamut, me ehitame põhjalikult läbimõeldud terviku, mis vastab ka kõige nõudlikuma kliendi  maitsele.

Kolme maja ehitust on nüüdseks juba alustatud.

Detsembriks 2019 on kõik kolm maja sissekolimiseks valmis.

Helista ja lähme vaatama!

Kalevi Panorama on kaasaegse arhitektuuri tervik. Kokku kolm maja suurepäraste panoraamvaatega tervele Tallinnale. Väärikas välisilme koos maitseka ja kvaliteetse sisekujundusega on pärl linna südames.

Kalevi Panorama arhitekt on Harry Klaar, sisekujunduspaketid on välja töötanud Stuudio D-sign.

Kalevi Panorama kütte-, elektri-, ventilatsiooni- ja jahutussüsteemide kulusid saab reaalajas jälgida ja juhtida. Elutoas või magamistoas on ventilatsioonisüsteemi reguleerimiseks CO2- ja niiskusandur.

Kardinate juhtimise valmisolek on kõikidel lõunapoolsetel akendel ning suurtes korterites valmisolek kõikidel akendel.

Mugav ATS-süsteemihäirete edastamise võimalus haldurile ja omaniku mobiiltelefonile. All Off ökorežiim säästab energiat, kui oled kodust eemal. Lifti saab Kalevi Panoramas tellida ette ka distantsilt.

Suurtes korterites on veelekke sensorid ja katkestusklapid.