Priisle Äripark - RE Kinnisvara

Property Intro

Priisle Äripark

Priisle tee 10, Tallinn, Estonia

Priisle Äripark

Priisle tee 10, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Priisle äripargi pakkumisi siit.

Priisle Äripark on uus ja arenev logistika- ja tööstuspark Tallinnas Lasnamäe linnaosas. Äripark asub elava liiklusega Ussimäe tee ja Priisle tee nurgal.

Priisle Äripark on loodud ettevõtetele, kes otsivad ruumikaid lahendusi ja sujuvat ühendust nii linna südame kui ka peamiste transiitteedega. Terve äripargi arenduse käigus on loodud ligikaudu 22 000 ruutmeetrit multifunktsionaalseid pindasid, mis kujutavad endast kaasaegset sümbioosi tööstus-, lao- ja büroopindadest, võimaldades ettevõtetel optimeerida oma tegevusi ühe katuse all. Paindlikud ruumilahendused on mõeldud vastama erineva suuruse ja tegevusalaga ettevõtete vajadustele, alates kompaktsetest 90 m² suurustest ühikutest kuni avarate 2000 m² suuruste pindadeni.

Priisle Äripargi hooned on ehitatud energiasäästlikena ning keskkonda hoidvatena. Tõhusamad soojusisolatsioonimaterjalid, soojatagastusega ventilatsioonisüsteem, õhksoojuspumbad ja energiatõhusad aknad  toimivad koos, et minimeerida energiakulu ja vähendada kõiki kõrvalkulusid. Päikesepaneelid katustel toetavad hooneid taastuvenergiaga ning vähendavad seeläbi lisaks elektrikuludele ka ettevõtete ökoloogilist jalajälge. Igale üürnikule on tagatud võimalus ise reguleerida oma ruumide sisetemperatuuri ja õhuvahetust, tagades täpselt sobiva temperatuuri ning võimaldades maksta ainult enda tarbitud energia eest.

Priisle Äripargi valimine tähendab investeeringut asukohta, kus kaasaegne ehituskvaliteet, paindlikud lahendused ja keskkonnasäästlikkus loovad aluse edukale ettevõtlusele. See on koht, kus iga ruutmeeter on loodud toetama teie äri eesmärke, pakkudes ruumi kasvamiseks ja arenemiseks.

Arenduse väljaehitamine toimub 3,1 hektari suurusel maa-alal, kusjuures esimesed etapid on juba viljakalt lõpule viidud:

  • Priisle tee 10 valmis 2016. aastal
  • Priisle tee 16 valmis 2017. aastal
  • Ussimäe 12/1 ja Ussimäe tee 12/2 valmisid 2019. aastal
  • Priisle tee 18 valmis 2022. aastal

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Tutvustan hooneid meeleldi lähemalt ning korraldan hoonete külastuse!