Scandium Park - Peterburi tee 1a - RE Kinnisvara

Property Intro

Scandium Park — Peterburi tee 1a

Peterburi tee 1a, Tallinn, Eesti

Scandium Park — Peterburi tee 1a

Peterburi tee 1a, Tallinn, Eesti

Üürile anda büroopinnad!

Распечатать

Property info

Property main info

Vaata Peterburi tee 1a — Scandium Park pakkumisi siin

2023. aasta kevadel luuakse Tallinna tuiksoonele erakordse arhitektuuri, vaadete ja keskkonnaga rohelisi väärtusi kandev uus büroohoone.

Peterburi tee 1a ärihoone saab asuma Tallinna mastaapseima liiklussõlme — Peterburi tee ääres. Keskne asukoht võimaldab kiire ja mugava ligipääsu kõigist Tallinna piirkondadest. Tartu mnt ja Peterburi tee ristumispunkti saab hõlpsalt nii trammi, bussi, rongi kui ka lennukiga. Tulevane Rail Baltica ühisterminal asub praktiliselt maja kõrval. Ülemiste keskus, Sikupilli keskus ja T1
koos lõpmatute teenindus- ja kaubandusettevõtetega jäävad kõik vähem kui 15-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Kõrgendikul asetsemine hoolitseb muljetavaldavate vaadete eest igal suunal.

Peterburi tee 1a — Scandium Park ehitatakse vastavalt LEED printsiibile, tagamaks kõrgeimate nõuetega klientide tehnilised ootused. Kavandatakse kõrgtehnoloogilisi lahendusi: päikesepaneelid katusel ja fassaadil, tark valgustus ja — ventilatsioon, vihmavee kasutamine ärihoone taimestiku kastmisel. Hoone võtmesõnaks on roheluse väärtustamine nii maja ümber kui selle sees.

Esimesele korrusele tuleb mitmekülgse menüüvalikuga kohvik. Teisele korrusele hästi varustatud jooga- ja jõusaal, mis võimaldab treenida mugavalt samas hoones. Korrusel on lisaks multimeediaruum, kus saab meeskonnaga uusi mõtteid koguda. Kõigi lisaruumidega kogete vaheldusrikkust ja keskkonnamuutust, ise majast seejuures lahkumata. Selleks, et end looduse keskel hästi tunda, rajatakse viiendale korrusele pargilike elementidega ja tsoneeritud istumisaladega terrass. Lähetuste hõlbustamiseks saate äripartnereid ja spetsialiste mugavalt majutada Peterburi tee 1a — Scandium Parki 6.-9. korruse 1–2 toalistes üüristuudiotes. Üüristuudiotes on olemas kogu sisustus, mida lühivõi ka pikemaajalisel peatumisajal vaja võiks minna — kogu sisseseadega köök, eraldi vannituba, elutuba ning magamisala.

Parkida saab kahel korrusel maa all, kuhu rajatakse eraldi jalgrattaruumid ja pesemisvõimalused. Autodele ja (tõuke)ratastele tulevad elektrilaadijad. 

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!