WTC Keskus - RE Kinnisvara

Property Intro

WTC Keskus

Ahtri 12, Tallinn, Estonia

WTC Keskus

Ahtri 12, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata WTC Keskuse pakkumisi siit.

Otse sadama vahetus läheduses, seisab World Trade Center Tallinn – ärikvartal, mis koosneb aadressidel Jõe 5, Jõe 9, Ahtri 12, Ahtri 8 ja Parda 4 asuvatest hoonetest. 

WTC Tallinn on ideaalne kontori asukoht igale ettevõttele, pakkudes erinevaid võimalusi, mis on kohandatavad vastavalt vajadusele ja soovitud lisateenustele. Keskuses tegutseb ligi 300 rentnikku, hõlmates erinevaid teenuseid – alates juriidilistest nõustamistest kuni iluteenusteni. 

Iga hoone WTC Keskuses on varustatud liftide, turvaukste ja sundventilatsiooniga, tagades mugavuse ja turvalisuse. Paljudel pindadel on ka jahutussüsteem, mis tagab meeldiva sisekliima isegi kõige soojematel suvepäevadel. Turvalisusele pööratakse suurt tähelepanu videovalvega ning olemas on ka kiire internetiühendus. WTC Keskus paistab silma oma madalate kõrvalkuludega – üürile lisanduvad vaid elekter, vesi ja kanalisatsioon. Kõik muud haldus- ja hoolduskulud katab hoone haldaja, pakkudes ettevõtetele stabiilset kulustruktuuri.

Ümbritsevas piirkonnas on rikkalikult toitlustuskohti ning asukoht kiviviske kaugusel Tallinna sadamast ja Viru Keskusest ning pakub rohkelt võimalusi näiteks ärilõunateks. Lisaks on tagatud suurepärane ühistranspordiühendus, mis võimaldab lihtsat ligipääsu linna teistesse osadesse. Lisaks pakutakse WTC Keskuse üürnikele märkimisväärset soodustust parkimismajas ning parkimisvõimalused on ka hoone ees ja läheduses asuvates parklates.

Tulevikus on plaanis kvartali veelgi suurem arendamine, sh rekonstrueerimine ja laiendamine, mis toob juurde kvaliteetsemaid kontoriruume, kortereid, multifunktsionaalset konverentsikeskust ning hotelli.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!