Lasnamäe Ärimaja - Osmussaare 8 - RE Kinnisvara

Property Intro

Lasnamäe Ärimaja — Osmussaare 8

Osmussaare 8, Tallinn, Estonia

Lasnamäe Ärimaja — Osmussaare 8

Osmussaare 8, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Osmussaare 8 pakkumisi siit.

2008. aastal valminud Lasnamäe Ärimajas on saadaval suurepärased büroopinnad.

Hoone asukoht on Lasnamäe linnaosas Osmussaare 8, vahetult Peterburi tee ääres, mis tagab suurepärase logistilise ligipääsu kogu Tallinnale. Südalinnani on vaid 10-minutiline autosõit, muutes selle koha ideaalseks nii töötajatele kui ka klientidele.

Lasnamäe Ärimajas on saadaval avarad ja valgusküllased bürooruumid, mille suured aknad pakuvad päevavalgust ja avardavad vaateid. Tänu paindlikule pinnalahendusele saavad üürnikud ruumid kohandada täpselt vastavalt oma ettevõtte vajadustele ja soovidele. Hoone on varustatud kaasaegsete mugavustega, sealhulgas liftiga turvalises trepikojas.

Hoone ümbruses on rohkelt kaubandus- ja teenindusvõimalusi, pakkudes hõlpsat ligipääsu mitmetele teenustele, sealhulgas lähedalasuvale Selverile ja Lasnamäe Centrumile. See tagab suurepärase töö- ja ärikeskkonna, kus kõik vajalik on käe-jala juures.

Tasuta parkimine on korraldatud maja ees ning lisatasu eest saab parkida maa-aluses parklas. See tagab mugava ja muretu ligipääsu hoonele igasuguse ilmaga.

Lasnamäe Ärimaja pakub suurepärast võimalust ettevõtetele, kes otsivad bürooruume dünaamilises ja arenevas piirkonnas, kus on kõik vajalik lähedal.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!