Al Mare Ärimaja - Mõisa 4 - RE Kinnisvara

Property Intro

Al Mare Ärimaja — Mõisa 4

Mõisa 4, Tallinn, Estonia

Al Mare Ärimaja — Mõisa 4

Mõisa 4, Tallinn, Estonia

Property info

Property main info

Vaata Mõisa 4 pakkumisi siit.

Al Mare Ärimaja pakub Haaberstis A-klassi büroopindasid ettevõtetele, kes otsivad innovatsiooni, stiili ja funktsionaalsust. 

Al Mare Ärimaja 16-korruseline elegantne klaasist fassaad kajastab ettevõtte edasipüüdlikkust ja avatust ning maast laeni ulatuvad aknad loovad valgusküllased tööruumid, luues inspireeriva ja motiveeriva töökeskkonna. Büroopindade disainis on kesksel kohal kasutusmugavus ning ruumid on varustatud sundventilatsiooni, reguleeritava kliimasüsteemi, kiire optilise interneti ning elektroonilisete läbipääsusüsteemidega.

Tõhususe tagavad kolm kiiret lifti, mis viivad teid sujuvalt igale korrusele. Al Mare Ärimajasse on võimalik mugavalt rattaga või muul aktiivsel viisil tööle sõita tänu ümbritsevatele kergliiklusteedele. Hoones on ka rattaparkla ning duširuumide kasutamise võimalus, et alustada tööpäeva värske ja erksana.

Igapäevane mugavus on tagatud esimese korruse toidukohaga, mis võimaldab lõunapausi nautida töökohalt lahkumata. Samuti on vaid jalutuskäigu kaugusel Rocca al Mare kaubanduskeskus, kus asuvad mitmed poed ja veelgi toidukohti, et pakkuda kõike, mida üks aktiivne meeskond võib vajada.

Al Mare Ärimaja külastajatele on samuti mõeldud, pakkudes sissepääsu ees parkimiskellaga 2 tundi tasuta parkimist. Üürnikele on määratud arv tasuta parkimiskohti büroohoone taga asuvas eraldi parklas ja võimalik on üürida ka täiendavaid tasulisi parkimiskohti.

Asudes strateegilises asukohas, on Al Mare Ärimaja piirkonna esinduslikuim ärihoone, mida iseloomustab hea nähtavus ja maamärgi staatus. Hoone on ümbritsetud elava Rocca al Mare kaubanduskeskusega, koolide, loomaaia ja terviseradadega ning pakub seeläbi rohkem kui lihtsalt kontoripinda – see on koht, kus äri ja elustiil kohtuvad. Lisaks tagab väga hea ligipääs ühistranspordiga hõlpsa kättesaadavuse nii töötajatele kui klientidele.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!