Ehitajate tee 104 - RE Kinnisvara

Property Intro

Ehitajate tee 104

Ehitajate tee 104, Tallinn, Estonia

Ehitajate tee 104

Ehitajate tee 104, Tallinn, Estonia

Распечатать

Property info

Property main info

Vaata kõiki Ehitajate tee 104 pakkumisi siin

Üürile anda A-klassi büroopinnad peatselt valmivas uues atraktiivses ja energiasäästlikus ärihoones Mustamäe ja Haabersti piiril.

Hoone ainulaadne sisearhitektuur annab võimaluse paindlikeks ruumilahendusteks ja hetkel veel on tulevastel üürnikel võimalus olulisel määral kaasa rääkida oma büroopinna planeeringul ning seeläbi luua oma soovidele ja vajadustele vastav äripind.

Hoone 8 korrusel on kokku üle 7000 m² pinda, ligikaudu 840 m² igal korrusel mida saab jagada mitmeks väiksemaks bürooks. Pinnad on väga avarad, suurte akendega ning enam kui 3 meetri kõrguste lagedega. Hoone viimasel korrusel on terrass.

Hoone 1. korrusel on eraldi sissepääsuga, 4 meetri kõrguste lagede ja vitriinakendega äripinnad. Lisaks on hoonesse planeeritud pind lõunasöögikoha jaoks.

Büroohoone asub logistiliselt heas asukohas, vahetult Ehitajate tee ääres, mistõttu on hoone hästi nähtav ja ligipääsetav. Vahetus läheduses on Laki ja Kadaka äripiirkond ja suured elamupiirkonnad. Hoone juures on mugavad parkimisvõimalused (sh maa-alune parkla).

Piirkonnas on hea infrastruktuur, kergliiklusteed ja ühistransport ühendavad piirkonda nii Nõmme kui Põhja-Tallinnaga sestap on head tingimused jalgsi või ühistranspordiga tööl käimiseks.

Hoone kõrge ehituskvaliteet ja moodsad tehnosüsteemid tagavad hea töökeskkonna ja madalad kõrvalkulud. Korrustevahelist liikumist hõlbustab 2 kiiret lifti.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!