Hipodroomi Kvartal - RE Kinnisvara

Property Intro

Hipodroomi Kvartal

Paldiski maantee 50, Tallinn, Eesti

Hipodroomi Kvartal

Paldiski maantee 50, Tallinn, Eesti

Üüripinnad saadaval alates 5 kuni 10 000 m2.

Распечатать

Property info

Property main info

Vaata Hipodroomi Kvartali äriruumide üüripakkumisi siin

Hipodroomi Kvartal on suurejooneline äri- ja elamukinnisvara uusarendus Tallinnas.

Inspireerivasse ärikvartalisse on planeeritud 4 ärihoonet kogumahuga kuni 130 000 m2. Üks hoonetest on Eesti suurim büroohoone. Üüripinnad on saadaval alates 5 kuni 10 000 m2. Tegemist on tulevikutrende arvestava ja A-energiaklassile vastava arendusprojektiga. Olulisel kohal on looduslähedus, planeeringute funktsionaalsus, tehniliste lahenduste lihtsus, ökonoomsus ja energiatõhusus.

Kvartali arhitektuurilahenduse autor on arhitektuuribüroo Hayashi – Grossschmidt Arhitektuur (HGA) ja arendaja EKE AS.

Siia on oodatud nii väiksemad kui suuremad ettevõtted, olenemata tegevusvaldkonnast. Hipodroomi Kvartali promenaadilt leiad kohvikud ja restoranid, kaubanduspinnad, kontoriruumid ja esindussalongid.

Hipodroomi kvartal asub oluliste keskuste käeulatuses — 10 minutit Tallinna sadamasse, Vanalinna, Lennujaama. Paari minutilise autosõidu kaugusel asuvad Rocca Al Mare keskus ja Kristiine keskus.

Hipodroomi Kvartal on Tallinna kõige laiem promenaad toitlustuskohtade ja vaba aja veetmise võimalustega: aktiivpark, välitööalad, uisuväljak, looduslikud puhkealad, turg, tiik ja lava.

Kogu Hipodroomi Kvartal on põimitud loodusega, kandes endas läbi ajaloo edasi meelelahutust pakkuvat miljööd ning looduse lähedust linnakeskkonnas. Kvartalit ümbritsevad mets ja looduspargid. Meri ning Stroomi supelrand asuvad 1 kilomeetri kaugusel. Kvartali promenaadile rajatakse pargid, looduslikud puhkealad ja tiik, mis võimaldavad vaikust ja rahu. Promenaadi tee kulgeb Paldiski maanteest kuni Merimetsa teeni.

Kogu kvartali keskele rajatav promenaadi värav avab uksed uutele võimalustele. Hipodroomi Kvartali täisväärtuslik äri- ja elukeskkond viib sujuvate tulemusteni. Hinda oma aega!

Äripindade üürihinnad on vahemikus 13-15 EUR/m2.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!