Tänassilma Tehnopark - Lepatriinu põik 2 - RE Kinnisvara

Property Intro

Tänassilma Tehnopark — Lepatriinu põik 2

Pääsuvälja, Jälgimäe, 76404 Harju maakond, Eesti

Tänassilma Tehnopark — Lepatriinu põik 2

Pääsuvälja, Jälgimäe, 76404 Harju maakond, Eesti

BREEAM sertifikaadiga lao-ja tootmishoone

Property info

Property main info

Vaata Lepatriinu põik 2 üüripakkumisi siit

2024. aasta detsembris valmib Tänassilma Tehnopargis, aadressil Lepatriinu põik 2 uus A-energiaklassi lao-ja tootmishoone. Veel on võimalus kaasa rääkida oma soovidest äripinna väljaehitamisel.

Hoone esimesel korrusel asuvad lao- või tootmisruumid, samuti olme- ja kontoriruumid. Teisele korrusele on võimalik üürniku soove arvestades ehitada välja nii kontori- ja olmeruume, kui ka kerglaopindasid. Ruumiplaneeringut on võimalik muuta, bokse omavahel ühendada jms, saavutamaks ettevõtte vajadustele sobiva lahenduse. Hoones on kasutusel kõik tänapäevased tehnosüsteemid ja lahendused. Hoonet köetakse kombineeritud gaasiküttega. Bürooruumides on olemas ventilatsioon ning jahutus.

– Laadimine laadimissildadelt
– Laopinna puhaskõrgus on 10,5 meetrit
– Kandvate postide jaotus on 12 x 24 m
– Põranda kandevõime on 8 t/m²
– Sprinkler kustutussüsteem
– Reklaami paigaldamise võimalus hoone fassaadile
– BREEAM rohesertifikaat
– Päikeseenergia park hoone katusel

Lepatriinu põik 2 asub logistiliselt heas asukohas Tallinna piiril Tänassilma külas Saku vallas, Tallinna ringtee ja Via Baltica vahetus läheduses. Hoone logistiliselt hea asukoht võimaldab kiireid ühendusi nii Tallinna, kui ka teiste Eesti piirkondade ja Euroopaga. Piirkonna on äritegevuseks valinud suur hulk erinevaid ettevõtteid. Tänassilma Tehnopargis on naabriteks mitmed tuntud ettevõtted nagu Tamro Eesti, Itella, Würth, Onninen, DSV Estonia, AutoHalle (endine Veho Eesti), Bauhof, Karl Storz, Hortes Laagri.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!