Solo StockOffice - Tala tn 2 - RE Kinnisvara

Property Intro

Solo StockOffice — Tala tn 2

Tala 2, Lasnamäe linnaosa, Lasnamäe, Harju maakond, Eesti

Solo StockOffice — Tala tn 2

Tala 2, Lasnamäe linnaosa, Lasnamäe, Harju maakond, Eesti

Funktsionaalne ladu-kontor-esindus!

Распечатать

Property info

Property main info

Vaata Solo StockOffice — Tala tn 2 äriruumide pakkumisi siit

Silmapaistev ja funktsionaalne ladu-kontor-esindus pind Lasnamäe väljakujunenud äripiirkonnas vastavalt Sinu ettevõtte vajadustele. Valmib 2023. a II kvartal.

Solo StockOffice — Tala tn 2 hakkab asuma Tala tänava ja J. Smuuli tee ristil, jäädes silma kõigile, kes liiguvad mööda liiklustihedat J. Smuuli teed. Hooneesist lõiku läbib päevas ca 19 000 autot ning tänu maja heale nähtavusele jääb esinduslik fassaad ning sellel olevad logod silma paljudele möödujatele. Suurepärase asukoha tõttu on tagatud kiire ja mugav ühendus kesklinna, Peterburi maantee ja Tallinna ringteega. Klientidele ja kaubaautodele on kinnistule mugav sisse- ja väljasõit, sest vasak- ja parempöörded on lubatud nii Tala tänavalt kui J. Smuuli teelt. Mitmed ühistranspordi peatused asuvad paarisaja meetri läheduses, samuti toidupoed ning söögikohad. Ümbruskonnas tegutseb suur hulk tuntuid kaubandus- ja äriettevõtteid: Coop, Masku, Bauhof, Hydroscand, IKEA, Ehituse ABC, Onninen, Raitwood jt.

Pilkupüüdva arhitektuuriga Tala tn 2 on kahekordne ladu-kontor-esindus tüüpi ärihoone, mille esimesel korrusel asuvad esinduslikud kaubandus/teeninduspinnad, tagapool soojustatud laopinnad ning hoone teisel korrusel erineva suurusega büroopinnad. Maja valmib 2023. aasta II kvartalis ning pakkumisel on äripinnad suurusega alates 240 m2 kuni 3500 m2. Lao-, kaubanduse- ja kontoripinna ühendamine ehk kolm ühes lahendus säästab aja-, logistika-, kommunikatsiooni- ning tööjõukulusid.

Esimesele korrusele planeeritud erineva suurusega kaubanduspinnad on eraldi sissepääsuga ja klaasfassaadiga J. Smuuli tee poole. Kaubanduspinnad saavad olema esimesel korrusel otseühenduses laopindadega, mille kõrgus on 6,7 meetrit ning mille suurused algavad alates 154 m2. Laopindadele on planeeritud tõstanduks maja tagumises osas asuvale laadimisalale, mis on ligipääsetav ka poolhaagisega veoautoga.

Teisel korrusel asuvad büroopinnad, suurusega alates 40 m2. Mõnedel teise korruse büroopindadel on rõdud, kus saab kohvi nautida ja värske õhu käes tööd teha või hoopiski kliendikohtumisi pidada. Hämaras kaunistavad fassaadi valguslahendused ning seal tegutsevate ettevõtete LED reklaamid.

Kuna hoone on praegu projekteerimise faasis, saame pakkuda isiklikku lähenemist vastavalt ettevõtte vajadustele. Võimalik kaasa rääkida alates ruumide suurusest kuni pistikupesade asukohtadeni.
Hinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!