Läike tee 6 - RE Kinnisvara

Property Intro

Läike tee 6

Läike tee 6, Peetri, Harju maakond, Eesti

Läike tee 6

Läike tee 6, Peetri, Harju maakond, Eesti

Uus A-energiaklassi stockoffice Läike teel

Property info

Property main info

Vaata Läike tee 6 ärimaja pakkumisi siin

Üürile anda äripinnad 2024. aasta suvel valmivas stockoffice-tüüpi ärihoones, kus on ühendatud kauplus, kontor ja ladu.

Hoone asub Peetri alevikus Tartu maantee vahetus läheduses, aadressil Läike tee 6. Hoones on 5 äripinda, üks suurusega 460,3 m² ning ülejäänud 4 on suurusega 324,9 m². Äripinnad paiknevad kahel korrusel, avarus tagatakse kõrge klaasfassaadiga. Eesmärk on luua moodne keskkond, mis on üheaegselt nii kaasaegne ja silmapaistev, samas taskukohane ja üürniku äri toetav. Piltide galeriis on toodud välja korruste joonised ja asendiplaan.

Laoruumi kõrgus on ca 7 m ning tõstuksed on kõrgusega 4,5 m ja laiusega 4,5 m. Hoone rajatakse energiatõhusana ning A-energiaklassiga, mis tagab madalad kõrvalkulud. Hoonet köetakse õhk-vesi soojuspumpadega, suurte miinuskraadidega täiendavalt gaasiküttega, laopindadel on kalorifeerid. Bürood on varustatud sundventilatsiooni ja jahutusega.

Töötajatele ja klientidele on maja juures tasuta parkimine. Ruumidesse on ööpäevaringne ligipääs. Hoone fassaadile saab paigaldada välireklaami.

Mõigu Tehnopark asub logistiliselt soodsas asukohas 7 km Tallinna kesklinnast, suure Tallinna ringtee vahetus läheduses, mis ühendab suuremaid maanteid. Sealt saab 5 minutiga lennujaama, 15 minutiga Tallinna Reisisadamasse, 30 minutiga Muuga kaubasadamasse, 30 minutiga raudteekeskusesse. Mõigu Tehnopargis on mitmete tuntud Eesti ja rahvusvaheliste firmade esindused, tootmishooned ja laod.

Huvi korral annan meeleldi lisainfot ja korraldan objekti külastuse.