Sektor Maja - Veerenni 38B - RE Kinnisvara

Property Intro

Sektor Maja — Veerenni 38B

Veerenni 38b, Kesklinna linnaosa, Kesklinna, Harju maakond, Eesti

Sektor Maja — Veerenni 38B

Veerenni 38b, Kesklinna linnaosa, Kesklinna, Harju maakond, Eesti

Üürile anda büroopinnad!

Распечатать

Property info

Property main info

Vaata Veerenni 38B – Sektor äriruumide üüripakkumisi siin

A-energiaklassiga 6-korruseline Veerenni 38B büroohoone on suurepärane võimalus rajada esinduslik kontor Tallinna logilistilises keskpunktis, südalinna vahetus läheduses.

Büroohoone valmis 2023. aasta jaanuaris. 

Peamised magistraalid, bussi- ja rongipeatused asuvad läheduses, Tallinna Lennujaam 10 min, Balti Jaam 10 min ja Tallinna südalinn umbes 5 min autosõidu kaugusel. Olles ise meeldivas rohelises keskkonnas, on ometigi peamised sõlmpunktid käe-jala juures. 

Praeguse info kohaselt on 2022. aasta alguses planeeritud välja ehitada uued peatused uuele bussiliinile Veerenni tänavale tulevase ärihoone lähedusse. Ümbruskonnas tegutsevad mitmed erinevad söögikohad – igaüks leiab siit oma lemmiku. Naabruses olevas elamukvartalis avati ka kaks uut lastehoidu (Pille 7/1 ja Pille 9/2). Aktiivsete eluviisidega inimesel on võimalik tööpäeva lõppedes enda keha ja vaimu turgutada jõusaalis ning joogaseansil või miks mitte büroohoone läheduses kergliiklusteedel.

Madalad ekspluatatsioonikulud hoone kasutamisel tagab eesmärgiga projekteeritud hoone tehnosüsteemid — maaküte ja jahutus läbi energiavaiade. Igal korrusel saavad olema oma ventilatsiooniseadmed, need tagavad ruumide ventilatsiooni reguleerimise võimaluse poole korruse kaupa. Lisaks on plaanis hoone katusele rajada päikeseenergia tootmine.

Hoone ühe korruse üüripind on ca 600 m2, standard lahenduses on olemas ka väiksemad üüripinnad (100 – 300 m2). Korruse kõrgus on avatud kommunikatsioonidega lae puhul 2.-5. korrusel kuni 3 m ja 6. korrusel kuni 4m.

Büroopinda üürimisel soovi korral teostame ruumi ja töökohtade planeeringu vastavalt Teie lähteülesandele, finantseerimine vastavalt kokkuleppele.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!