Scandium Park - Peterburi tee 1a - RE Kinnisvara

Property Intro

Scandium Park — Peterburi tee 1a

Peterburi tee 1a, Tallinn, Eesti

Scandium Park — Peterburi tee 1a

Peterburi tee 1a, Tallinn, Eesti

Erakordsed büroopinnad kõigi võimalustega!

Property info

Property main info

Vaata Peterburi tee 1a — Scandium Park pakkumisi siin

Tallinna tuiksoonele on planeeritud erakordse arhitektuuri, vaadete ja keskkonnaga rohelisi väärtusi kandev uus büroohoone.

Peterburi tee 1a ärihoone on planeeritud Tallinna mastaapseima liiklussõlme — Peterburi tee ääres. Keskne asukoht võimaldab kiire ja mugava ligipääsu kõigist Tallinna piirkondadest. Tartu mnt ja Peterburi tee ristumispunkti saab hõlpsalt nii trammi, bussi, rongi kui ka lennukiga. Tulevane Rail Baltica ühisterminal asub praktiliselt maja kõrval. Ülemiste keskus, Sikupilli keskus ja T1
koos lõpmatute teenindus- ja kaubandusettevõtetega jäävad kõik vähem kui 15-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Kõrgendikul asetsemine hoolitseb muljetavaldavate vaadete eest igal suunal.

Peterburi tee 1a — Scandium Park on projekteeritud vastavalt LEED printsiibile, tagamaks kõrgeimate nõuetega klientide tehnilised ootused. Kavandatud on kõrgtehnoloogilised lahendused: päikesepaneelid katusel ja fassaadil, tark valgustus ja — ventilatsioon, vihmavee kasutamine ärihoone taimestiku kastmisel. Hoone võtmesõnaks on roheluse väärtustamine nii maja ümber kui selle sees.

Esimesel korrusel hakkab asuma mitmekülgse menüüvalikuga kohvik. Teisele korrusele on planeeritud hästi varustatud jooga- ja jõusaal, mis võimaldab treenida mugavalt samas hoones. Korrusele tuleb lisaks multimeediaruum, kus saab meeskonnaga uusi mõtteid koguda. Kõigi lisaruumidega kogete vaheldusrikkust ja keskkonnamuutust, ise majast seejuures lahkumata. Selleks, et end looduse keskel hästi tunda, on viiendale korrusele planeeritud pargilike elementidega ja tsoneeritud istumisaladega terrass. Lähetuste hõlbustamiseks saate äripartnereid ja spetsialiste mugavalt majutada Peterburi tee 1a — Scandium Parki 6.-9. korruse 1–2 toalistes üüristuudiotes. Üüristuudiotesse planeeritakse kogu sisustust, mida lühi- või ka pikaajalisel peatumisel vaja võiks minna — kogu sisseseadega köök, eraldi vannituba, elutuba ning magamisala.

Parkida saab kahel korrusel maa all, kuhu on rajatud eraldi jalgrattaruumid ja pesemisvõimalused. Autodele ja (tõuke)ratastele luuakse elektrilaadijad. 

Kõigi pindade üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Pakkumine on Teile vahendustasuta.

Huvi korral võtke ühendust ning tutvustan hea meelega objekti lähemalt!