Maakri HUB - Maakri 23a - RE Kinnisvara

Property Intro

Maakri HUB — Maakri 23a

Maakri 23a, Tallinn, Eesti

Maakri HUB — Maakri 23a

Maakri 23a, Tallinn, Eesti

Üürile anda büroopinnad!

Распечатать

Property info

Property main info

Vaata Maakri HUB üüripakkumisi siin

Alates 2024. aasta algusest on võimalik üürile võtta kaasaegne büroo põhjaliku uuenduskuuri läbinud ärihoones Tallinna südalinnas.

Maakri HUB valmib 2023. aasta lõpus.

Üürniku valitud siseviimistluse paketi ja standardplaani alusel ehitatakse büroo valmis ca 3 kuu jooksul alates lepingu sõlmimisest.

2000. aastal ehitatud 14-korruseline büroohoone Tallinna südalinnas on tuntud kui Postimehe Maja. 2021. aastal alustati hoone põhjalike renoveerimistöödega, mille käigus uuenes nii hoone välisilme kui ka siseviimistlus, tehnosüsteemid jms. Uueväärseks muutuvale hoonele lisandus ka 3 korrust ja selle nimeks sai Maakri HUB.

Maakri HUB on pilkupüüdev 17-korruseline büroomaja Tallinna südalinna keskses ärirajoonis asuvas kõrghoonete grupis, kuhu kuuluvad veel Maakri kvartal, Tornimäe Ärikeskus, Skyon, SEB, Luminori ja LHV Panga peahooned ning äriklassi hotellid Radisson ja Swissôtel.

Maakri HUB pakub kõikidele üürnikele soodushinnaga parkimiskohti Liivalaia 53 asuvas Stockmanni parkimismajas, mis asub vahetult hoone kõrval ning millest on ärihoonesse otseligipääs. Lisaks on Maakri HUB sissepääsu kõrval lühiajaliseks parkimiseks kohad külalistele.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.