Property Intro

Kiili 14

Kiili 14

Kodu Mustamäe südames

320 000 €

4 539.01 €/m2

Property info

Город/волость Tallinn
Район Mustamäe
Улица Kiili
Номер дома 14
Этаж 3
Комнат 3
Тип Korter
Земля Elamumaa
Степень готовности uus ehitis
Год постройки 2026
Форма собственности korteriomand
Площадь 70.50
EHAK 0482
Кадастровый номер 78405:503:0920
Цена 320000.00
Цена m² 4539.01

Avar 3-toaline perekodu uues eksklusiivses arenduses K14. See on kodu neile, kes hindavad rahu, tervislikku sisekliimat ja madalaid ülalpidamiskulusid.

Korter asub viiekorruselise maja kolmandal korrusel. Tänu maast laeni akendele on korter aastaringselt valgusküllane.

Üldpind: 74,3 m² (sisepind 70,5 m² + rõdu 3,8 m²)

Toad on eraldi, elutuba on avatud köögiga, loovad avara ja kaasaegse atmosfääri. Kõrged laed lisavad ruumilisust ja luksuslikku tunnetust.

A-energiaklass ja katusele paigaldatud päikesepaneelid aitavad katta hoone üldkulusid. Kaugküttel põhinev vesipõrandaküte on reguleeritav igas toas eraldi. Soojustagastusega korteripõhine ventilatsioonisüsteem tagab ideaalse sisekliima. Monoliitsest raudbetoonist karkass ja helikindlad vahelaed tagavad vaikuse ja turvatunde. Võimalus paigaldada kliimaseade elutuppa ja magamistuppa. Korteri viimistlusel on kasutatud Euroopa tipptootjate toodangut: Põrandad - vastupidav ja soe Luxury Vinyl Tile (LVT), sanitaartehnika - Saksa kvaliteet Hansgrohelt ja Šveitsi disain Laufenilt. Keraamilised plaadid - Itaalia tipptootja Marazzi. Peidetud hingedega siseuksed ja modernsed Schneideri lülitid.

Kiili tänav on Mustamäel vaikne kõrvaltänav, mis on ümbritsetud rohelusega, kuid asub logistiliselt linna tuiksoonel.

Rõõmupesa lasteaed asub samal tänaval! Läheduses parimad koolid (Tallinna Saksa Gümnaasium, Tehnikagümnaasium).

Mustamäe keskus (Apollo kino, MyFitness) on vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.