Property Intro

Volta 1a

Volta 1, Tallinn, Estonia

Volta 1a

1. korruse äripind uues hoones Põhja-Tallinnas. Soodsam üür aasta lõpuni!

1 600 €

12.80 €/m2

Property info

Площадь 125.10
Город/волость Tallinn
Посёлок Tallinn
Район Põhja-Tallinn
Номер дома 1a
Этаж 1
Тип Büroo, Kaubandus, Teenindus, Toitlustus
Год постройки 2024
EHAK 0614
Цена 1600.00

Üürile anda äriruum 2024. aastal valminud hoones Põhja-Tallinnas.

Pakutav äriruum asub Volta 1 ärikvartali C-hoones.

Ruum asub hoone nurgas ja sellel on suured aknad nii Volta tänava kui Krulli kvartali poole. Ruumides on kaks tualetti (külastajatele ja üürniku töötajatele) ja sissepääs ruumi otse tänavalt.

Üür kuni 2026. aasta lõpuni 12,8Eur/m2, edasi 18Eur/m2+km+kõrvalkulud.
Ruumi plaan on leitav piltide galeriis.

Ruumide üürile võtmine on vahendustasuta.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

Teisi pakkumisi Volta 1 ärikvartalis saab vaadata siin - re.ee/kinnisvaraprojekt/aripinnad/kaubandus-teenindus/volta-1/

Kui soovite ruume vaadata või rohkem infot, siis palun võtke ühendust.